Зроби сонячну електростанцію самостійно

Якщо вам не вистачає коштів на монтування сонячної електростанції або ж ви хочете зекономити на процесі монтажу, ми пропонуємо Вам чудове рішення – самостійно змонтувати сонячну електростанцію. Ми підготуємо для вас хорошу ціну на обладнання, надамо грамотну консультацію по технічних аспектах будівництва станції та роз'яснимо всі юридичні нюанси стосовно оформлення "зеленого тарифу" Чому монтувати сонячні панелі власноруч вигідно?

По-перше, сумарна ціна на вашу станцію впаде на 10-15%, до прикладу, для 30 кіловатної станції ця цифра буде рівна 3000 $. Хоча краще встановлювати сонячні панелі користуючись послугами професіоналів, але і самостійно можна встановити якісно сонячну станцію, ретельно виконуючи всі рекомендації вашого підрядника.По-друге, встановивши станцію самостійно, в майбутньому ви зможете з легкістю встановити ще одну, адже монтаж навіть однієї станції самостійно, суттєво підвищить ваші навички.

По-третє, ми будемо давати всі рекомендації по встановленню станції. При потребі на об'єкт виїде кваліфікований інженер, який дасть ґрунтовні поради, як краще встановити панелі, вибрати відповідний кут нахилу, азимут напрямку, та підкаже, як комутувати панелі.

Отож, монтувати сонячну електростанцію самостійно - це вигідне рішення, яке себе виправдовує і є економічно вигідним. Проте зауважимо! Якщо монтуєте таку станцію самостійно, обов'язково проконсультуйтесь з експертами, так ймовірність некоректного монтажу чи налаштування буде зведена до мінімуму.


 Який порядок монтажу сонячної станції?

Ми ділимо процес монтажу станції на три етапи - підведення потужності, закупівля обладнання і монтаж,  та оформлення договору про підключення зеленого тарифу. Оформлення документів на технічні умови та підключення зеленого тарифу ми розписали в окремій статті. Тож більш детально поговоримо про процес саме монтажу сонячної станції.

Першим кроком  до монтажу станції є вибір оптимального її розташування. Ми повинні вибрати таку сторону земельної ділянки чи даху, яка буде освітлюватись найкраще, при чому без затінень. Визначити південну сторону ділянки, і порахувати доступну до монтажу площу.Другий наш крок - почати монтаж конструкції, опираючись на габарити заздалегідь  вибраних чи придбаних модулів. Ми підрахуємо для вас кількість і тип металу, який потрібно використати, складемо 3D модель конструкції або її схему. Після цього можете починати зварювальні роботи. Також визначтесь, чи хочете монтувати статичну конструкцію (з фіксованим кутом), чи поворотну (можна міняти кут відповідно до сезону).

Третій крок - після того, як конструкція готова, можете починати монтувати сонячні панелі. Якщо панелі двосторонні - то тип конструкції буде трішки іншим. Радимо закупити у нас також систему кріплень для панелей, адже хороші по якості кріплення гарантують тривалу роботу всієї станції. Не ходіть по сонячних батареях при процесі монтажу !, адже навіть невелика мікротріщина з часом буде тільки збільшуватись в розмірах.

На четвертому кроці ми підключаємо сонячні панелі до інвертора та налаштовуємо систему захисту по лінії постійного струму. Панелі необхідно правильно скомутувати, щоб не вийти за номінальні робочі діапазони інвертора. Радимо скористатися послугою шеф-монтажу, так ви матимете 100% успішного підключення і налаштування всієї системи.


Послідовне і правильне дотримання всіх цих кроків і рекомендацій наших спеціалістів дасть вам впевненість, що сонячна електростанція працюватиме добре і заробить вам не одну тисячу доларів

Тож чекаємо вашого дзвінка, з радістю відповімо на всі питання і підкажемо, як правильно змонтувати сонячну станцію. Близько 20% наших клієнтів монтували свої станції самостійно і залишилися задоволені сервісом.