Безперебійне живлення

Підкатегорії

 Для чого потрібне безперебійне живлення?

Чи часто Ви стикаєтеся з ситуацією, коли після відключення електромережі, деякі з ваших побутових пристроїв гірше працюють або узагалі ламаються? Це легко пояснити. До прикладу, періодичні відключення мережі можуть виводити з ладу холодильник, ПК чи телевізор. Чому? На прикладі холодильника – високий пусковий струм може вивести з ладу компресор. А з’являється він якраз таки після того, як мережа вимикається. Для ПК раптова втрата мережі грозить втратою даних, в телевізорі може перегоріти блок живлення.

В такій ситуації варто задуматись, чи не купити джерело безперебійного живлення, або UPS. Є два варіанти вирішення даної проблеми – готова система резервного живлення або ж просто ДБЖ з акумулятором, якщо в Вас такий є.

Безперебійник

Безперебійне джерело живлення (безперебійник чи UPS) – пристрій з вбудованим або можливістю підключення зовнішнього АКБ, який дозволяє протягом певного часу підтримувати живлення ваших електроприладів, в залежності від їх споживання та запасу енергії на акумуляторі. Доречно використовувати безперебійник тоді, коли відключення мережі бувають частими і тривалими. Крім цього, ДБЖ дозволяє дещо стабілізувати напругу на його виході. Це є практичним рішенням для високоточної комп’ютерної техніки.

USP буває кількох типів:

  • Резервний. Акумульованої енергії в таких ДБЖ мало, тож він підходить до ПК. Відрізняються низькою ціною і нетривалим терміном роботи. Не має вбудованого стабілізатора, тож перепади напруги можуть вивести таке джерело безперебійного живлення з ладу.
  • Лінійно інтерактивний UPS. Такий безперебійник має вбудовану функцію стабілізації. Тому при відхиленні напруги, він не задіює акумулятори, а стабілізує її. Акумулятор в таких ДБЖ працює довше. Такий безперебійник ідеально використовувати для будинку, офісу чи навіть невеликого магазину. Ціна на безперебійник є середньою.
  • UPS з подвійним перетворенням. Найкращий, але й найдорожчий тип ДБЖ. Купити безперебійник такого типу рекомендуємо для високоточного медичного обладнання, серверів чи іншої дорогої техніки. Відрізняє даний пристрій швидке спрацювання, точна стабілізація та плавний перехід до роботи від АКБ.

Система резервного живлення

Дане рішення – це комплексний підхід до вирішення проблем з періодичним відключенням мережі. Система резервного живлення – це готовий комплект  ДБЖ, акумулятора та додаткової електрофурнітури.

В залежності від сумарної потужності підключених АКБ, система резервного живлення використовується під:

  • Аварійне живлення ;
  • Резервне живлення ;

Комплект під аварійне живлення працює протягом короткого проміжку часу. Забезпечує роботу окремих пристроїв в домі, або і живлення всіх пристроїв. Ціна є доволі невисокою, проте тривалість роботи такого комплекту є обмежена внаслідок меншої кількості та ємності акумуляторів.

Комплект під резервне живлення забезпечує тривалішу автономність дому, і доречний тоді, коди відключення мережі тривають протягом кількох годин і трапляються доволі часто. Ціна є вищою, проте запас акумульованої енергії є більшим внаслідок використання ємнісних акумуляторів.

Купити безперебійники можна у нашому магазині в м. Львів. Працюємо по всій Україні. Доставка в Львів, Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ і багато інших міст.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!