Наші послуги

Ми спеціалісти в галузі відновлювальної енергетики. Надаємо широкий спектр консультаційних, інженерних, юридичних послуг при встановленні сонячних електростанцій. Від «зеленого» тарифу чи незалежності вашого бізнесу від державних поставників електроенергії, Вас відділяє всього 10 кроків:

  1. Зателефонуйте. Для початку співпраці, вам достатньо зателефонувати або залишити заявку. Менеджер наддасть професійну консультацію стосовно доцільності використання того чи іншого обладнання. Домовимось про попередній огляд вашого об’єкту, щоб максимально зрозуміти технічне завдання.
  2. Виїзд інженера. Ми приїжджаємо у зручний для Вас час, щоб оглянути ваш об’єкт. Оцінимо економічну вигоду від монтування станції, попередньо визначимо, де здійснюватиметься монтаж обладнання.
  3. 3D моделювання та проектування робочої системи. Для того, щоб реалізація проекту була максимально простою, ми візуалізуємо вигляд у 3D вигляді. Розрахуємо, який прибуток зможе принести Ваша станція та її технічні аспекти.
  4. Підбір обладнання. Після цього ми складемо повноцінну комерційну пропозицію з вказаним обладнанням, яке буде використовуватися при монтажі сонячної електростанції. Підберемо сертифіковане обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам та демонструє високі показники продуктивності.
  5. Укладаємо договір. Погодивши з вами комплектацію станцію, підписуємо взаємний договір, який засвідчить нашу співпрацю і буде додатковою гарантією вчасного виконання комплексу робіт з нашої сторони.
  6. Монтаж станції. Цей крок можна вважати найважливішим, адже від якісного монтажу залежить надійність вашої станції. Наші монтажні бригади мають досвід реалізації сотні об’єктів на території всієї Україні, як і для станцій наземного, так і для дахового типу. Надаємо 5-річну гарантію на виконання комплексу усіх робіт.
  7. Налаштування та шеф-монтаж установки. Після завершення монтажу сонячної електростанції, професійний інженер приїжджає на ваш об’єкт, здійснює підключення і налаштування всього комплексу сонячної електростанції. Надаємо інструкції і пояснення з коректного налаштування роботи системи. Додатково інстальовуємо програмне забезпечення для віддаленого моніторингу роботи вашої станції. У випадку, якщо ви здійснювали монтаж системи самі, але потребуєте якісного налаштування і підключення СЕС, готові допомогти як і у віддаленому режимі, так і при безпосередній присутності. 
  8. Надаємо документи. Після завершення всіх робіт, надаємо весь необхідний пакет документів для підключення зеленого тарифу. Вам залишилось представити документи в обленерго і дочекатися підключення «Зеленого тарифу».
  9. Вітаємо! Зелений тариф оформлено. Станція приносить перший прибуток і забезпечує вашу енергонезалежність.
  10. Сервіс та гарантійна підтримка. У разі виникнення питать по роботі станції, завжди готові допомогти. Діагностуємо роботу систему в разі виявлення помилок. Оцінюємо роботі системи і надаємо консультації для подальшої експлуатації сонячної електростанції.