Сонячні геліосистеми

Сонячні геліосистеми для підігріву води та опалення

Назва «геліосистема» походить від слова «геліос», що на грецькій мові означає «сонце». Принцип дії такої системи відрізняється від дії сонячних панелей тим, що панелі виробляють на основі сонячної енергії електрострум, а геліосистеми – тепло.

Для покупки якісної геліосистеми, Львів є одним з найоптимальніших варіантів. Компанія «Сонячна енергія», що знаходиться у Львові, вже близько 6 років займається продажем та встановленням геліосистем та сонячних електростанцій. У нас ви можете купити через інтернет-магазин необхідне обладнання, ціна на яке вас приємно здивує, та замовити його доставку по всій території України.

З чого складається сонячна геліосистема

До геліосистеми входить повний комплект обладнання, здатний перетворити сонячну енергію в теплову. Він складається з:

  • Сонячних колекторів.
  • Накупичувального бака.
  • Насосів, що забезпечать циркуляцію рідини.
  • Контролера для керування процесом.

Як вибрати сонячну геліосистему

Перш ніж вибрати, яку сонячну систему вам купити, врахуйте такі фактори:

  • Для чого ви маєте намір її використовувати. Якщо тільки для підігріву гарячої води на господарські потреби, ви можете обійтись бюджетною невеликою сонячною установкою. Для опалення приміщення слід купити більш потужніший варіант, ціна на яку, відповідно, буде вищою. Також сонячну геліосистему можна використовувати комплексно або для встановлення теплої підлоги.
  • Витрата води. Щоб знати, якої потужності сонячна геліосистема вам знадобиться, треба вирахувати необхідну кількість витрати води, що ви використовуєте на свої потреби. Для цього можна скористатися показаннями лічильника води, або взяти до уваги середні показники. Як вважають фахівці, для забезпечення потреб однієї людини в гарячій воді потребується 1,2 м² площі колекторів сонячної геліосистеми. А на опалення будинку – близько 0,5 м² на кожен квадратниий метр його площі.
  • Сезонність. В залежності від пори року, в яку може працювати система, виділяють сезонні та всесезонні колектори. Перші можуть функціонувати лише у теплу пору року, коли є велика кількість сонячних променів та тепла, а всесезонні (вакуумні) – працюють за будь-якої температури повітря, використовуючи лише сонячні промені для нагріву.

Ціна на такі сонячні системи буде залежати від потужності та розміру вибраної вами моделі. Існують доволі бюджетні варіанти для використання на дачах у літній період, які виконані з більш дешевих матеріалів. Але в будь-якому випадку, затрачена вами ціна окупається вже приблизно через 5 років, а термін служби якісної геліосистеми від надійного виробника – від 25 до 50 років.

Купити сонячну геліосистему у компанії «Сонячна енергія» - це отримати індивідуальну допомогу у виборі та встановленні від фахівців, гарну ціну на якісний товар, гарантію та впевненість.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!