Сонячна енергетика

 Сонячна енергетика

На сьогоднішній день, сонячна енергетика являє собою один з найкращих замінників традиційних способів отримання електроенергії. А завдяки своїй екологічній чистоті і доступності, є цілком реальним варіантом для встановлення на даху або земельній ділянці будь-якого домогосподарства. Основу сонячної електростанції формують сонячні панелі та інвертор напруги. Вони дозволяють отримати електроенергію з сонячних променів та перетворити її на підходящу для електроприладів, зі змінною напругою 220В. Крім того, в склад електростанції входять такі елементи: кабель, система захисту (ОПН, автоматика, електрощитки), елементи кріплення для сонячних фотомодулів, акумуляторні батареї (в залежності від типу СЕС). 

Залежно від призначення та особливостей комплектації, сонячні електростанції поділяються на такі типи:

  • Автономна - забезпечує повністю автономне живлення електроенергією у випадку повної відсутності електроенергії та наявних електромереж біля об'єкту. В комплект системи входить: сонячні панелі, автономний інвертор, контролер заряду, акумуляторні батареї, електрофурнітура. Буде хорошим варіантом для встановлення на дачах, будовах, мисливських або рибальських будиночках, фермерських господарствах. Для "зеленого тарифу" не підходить.
  • Мережева - використовується в домогосподарствах з наявною електромережею і дозволяє продавати надлишки електроенергії державі по "зеленому тарифу", забезпечуючи цим найшвидшу окупність станції серед усіх типів. Характерною особливістю такої станції є відсутність акумуляторних батарей, а відповідно, нижча ціна. В комплект входять: сонячні панелі, мережевий інвертор, електрофурнітура.
  • Гібридна -  поєднання двох попередніх варіантів. Така станція оснащена акумуляторними батареями на випадок резервного живлення та дозволяє продавати надлишки електроенергію по "зеленому тарифу". Встановлюється у випадку наявної електромережі, проте її частих і затяжних перерв у роботі, або у випадку, коли електромережа відсутня, проте її проведення планується. В комплект станції входять: сонячні панелі, гібридний інвертор, акумуляторні батареї, електрофурнітура.

Найактуальнішою на даний момент причиною для встановлення сонячних електростанцій в Україні є "Зелений тариф". Дана програма забезпечує продаж надлишків виробленої електроенергії домогосподарством по тарифу 0,18 Євроценти/кВт*год електроенергії. В результаті, помимо самозабезпечення екологічно чистою електроенергією, власник електростанції матиме стабільно високі прибутки, і як наслідок - швидку окупність станції протягом 4-6 років.

 Асортимент магазину

На нашому сайті ви можете знайти всі необхідні комплектуючі для встановлення сонячної електростанції будь-якого типу. Зокрема:

  • Сонячні панелі - кремнієвий напівпровідниковий пристрій для отримання сонячних променів і перетворення їх в електричний струм 12В. 
  • Інвертор напруги - пристрій для перетворення електричного постійного струму  12 В, який надходить від сонячних панелей на змінний струм 220 В, який використовується для живлення побутових електроприладів і може "скидуватися" в мережу по "зеленому тарифу".
  • Комплектуючі для монтажу - пристрої та комплектуючі, які комутують (соларний кабель, конектори) основні елементи станції та забезпечують її захист (ОПН, роз'єднувач) від грози, блискавки та інших форс-мажорних обставин.
  • Системи кріплень - необхідні елементи та матеріали для монтажу та встановлення сонячних фотомодулів на об'єкті - даху будинку або земельній ділянці.
  • Акумулятор - пристрій для накопичення електроенергії, напругою 12В для подальшого її використання у випадку вимкнення основного джерела електроенергії (зазвичай, це електромережа).
  • Контролер заряду - пристрій для регулювання напруги, яка йде від джерела вироблення електроенергії. Також даний пристрій захищає акумуляторні батареї від перевантаження, перезаряду та коротких замикань, забезпечуючи ефективність роботи системи в цілому.
  • Комплекти сонячних електростанцій - спеціально підібрані комерційні пропозиції комплектації СЕС "під ключ", де входить все необхідне обладнання та матеріали а також монтажні роботи зі встановлення системи.

Якщо Ви плануєте купити сонячну електростанцію, рекомендуємо перш за все, зателефонувати нам. Наші менеджери з радістю Вас проконсультують та підберуть Вам оптимальну комплектацію, яка якнайкраще підійде для Вашого об'єкту за найкращою ціною. 

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!