Сонячна електростанція в кредит

Якщо вам не вистачає коштів на монтування сонячної електростанції, ми пропонуємо чудове рішення – скористатися вигідними кредитними програмами від українських банків. Кошти надаються як і для приватних осіб, які шукають кредит під зелений тариф, так і для юридичних осіб, які зацікавлені в тому, щоб купити сонячні панелі в кредит для покращення власного бізнесу.  Особливо вигідні умови надаються власникам підприємств, які мають змогу взяти кредит за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9».


 Чому кредит на зелений тариф це вигідно?

По-перше, ви можете бути впевнені в тому, що ваша інвестиція окупиться протягом 5-7 років. Кредит під сонячну електростанцію буде поступово покриватися шляхом зароблених від СЕС коштів, тому очевидна економічна вигода в такому механізмі присутня. По-друге, вам достатньо внести лише невеликий аванс, від 10% до 20%. Вигідніший кредит на сонячні батареї надається при більшому початковому авансі. Тож Вам не обов’язково витрачати всі фінансові ресурси на встановлення СЕС.

 По-третє, отриманим прибутком від СЕС, Ви можете поступово погасити кредит на сонячну електростанцію, що тільки пришвидшить термін окупності Вашої інвестиції.

Отож сонячна електростанція в кредит - це справді вигідне рішення, яке себе виправдовує і є економічно обгрунтованим. - це справді вигідне рішення, яке себе виправдовує і є економічно обґрунтованим.


 Кредит на сонячну електростанцію для власників будинку

Одразу кілька банків пропонують доступні умови співпраці для фізичних та юридичних осіб. Це Ощадбанк зі своєю програмою «Зелена Енергія», Укргазбанк з програмою «ЕКО-ЕНЕРГІЯ» та Банк Львів з програмою «Енергозбереження». Поговоримо про кожну кредитну програму, які дозволяють купити сонячні батареї в кредит, більш детально.

• Кредит під зелений тариф Ощадбанк надає за вигідною програмою «Зелена Енергія».  Термін кредитування – до 7 років. Початковий аванс – від 10 % загальної суми придбаного обладнання, з сумою від 100 тис. до 1 млн грн. Процентна ставка – 17.99 %. Варто зазначити, що Ви обов’язково маєте застрахувати придбане обладнання. Детальніші умови на даний кредит під зелений тариф читайте на сайті Ощадбанку.• Кредит на сонячну електростанцію Укргазбанк надає за програмою "Еко-енергія". Це ще один кредит на зелений тариф з вигідними умовами. Кредит надається на встановлення сонячних електростанцій, теплових помп чи вітрових електростанцій. Укргазбанк кредитує суми від 1 тис. до 1 млн грн. Початковий аванс – від 15 % вартості обладнання чи виконаних робіт по його встановленню. Кредит на сонячні батареї Укргазбанк видає під 4.19 % до 14.49 % річних, в залежності від суми внесеного авансу. Варто відзначити, що при внесеній початковій сумі у 60% від вартості, можливий варіант розгляду заявки на сонячні батареї в кредит без довідки про доходи.

• Кредит «Енергозбереження» від банку Львів фактично надаються клієнту без пред’явлення довідки про доходи. Кредит на сонячні електростанції надається терміном до 4 років. З довідкою про доходи річна відсоткова ставка складає 18 %, без цієї довідки – 23 %. Мінімальна сума кредиту складає 10 тис. грн, максимальна – 1.5 млн грн.​


  ОЩАДБАНК  УКРГАЗБАНК БАНК ЛЬВІВ
Термін кредитування, роки до 7 до 5 до 4
Початковий аванс, % 15-30 15 20
Процентна ставка, % річних 17.99 3.99 - 14.49 18-23
Комісія, % 2.99 0.5 4
Максимальна сума кредиту 1 млн 1 млн 1.5 млн
Довідка про доходи Так Так Ні (до 100 тис.)
Страхування 0.3 % 2.24 % Так (регулюється)

Більше про  кредити на сонячні електростанції дізнавайтесь в наших менеджерів. Кожна з кредитних програм має свої  переваги, і вибирається клієнтом індивідуально.


 Сонячні електростанції в кредит для бізнесу і підприємств

Особливо доречними в сьогоднішніх реаліях є сонячні електростанції для підприємств та бізнесу. Чому? При високому рівні споживання електроенергії, сонячна електростанція для підприємства дозволить заощаджувати значні кошти, до 85% щорічно. Це дозволить власнику як і оптимізувати бізнес, так і вивести його на новий, якісний рівень. Термін окупності становитиме від 5 до 7 років.

Якщо ж Вам не вистачає коштів, то ОБОВ’ЯЗКОВО зверніть увагу на державу програму субсидіювання малого та середнього бізнесу «Доступні кредити 5-7-9». Встановлення сонячної електростанції є ідеальним інвестиційним проєктом, який закладається в умовах надання даного кредиту. Надається даний кредит підприємствам різних масштабів. Така програма дозволяє створювати нові робочі місця, адже при залучені нових працівників, підприємець отримує певні пільгові умови кредитування (зменшення процентної ставки). Термін надання кредиту – до 5 років.

 Кредити на придбання сонячних електростанцій

Наша компанія пропонує СЕС в кредит на різні потужності. Це може бути станція, потужністю у 10 кВт, 15 кВт, 20 кВ,  а то і 30 кВт. Кінцева вартість установки формуватиметься в гривнях. Можуть враховуватися валютні коливання.

Наш найпопулярніший продукт - сонячна електростанція 30 кВт в кредит. Даний комплект має найшвидшу окупність і прибутковість. Приблизний термін повернення вкладених коштів – 6 років.* Розрахуємо комплект сонячна електростанція 30 кВт в кредит при авансі у 30% за програмою Ощадбанку. Базова вартість станції складе 500 тис. грн. Перший внесок – 150 тис. грн, сума кредиту – 350 тис. грн (під 18% річних). Погасити кредит реально за три роки, оскільки станція здатна кожного року приносити близько 140 тис. грн. Тому розраховуємо термін погашення кредиту за 3 роки. За цей час кредитна сума становитиме 465 тис. грн., тобто до 350 тис. грн нарахувало 115 тисяч кредитних коштів.

 Як оформити
кредит на сонячні батареї ?

 

Заповніть форму, щоб ми могли зв'язатись з Вами
та прорахувати кредит на зелений тариф

✅ Які банки надають кредит на сонячні батареї?

Ми співпрацюємо одразу з трьома банками в цій сфері - це Ощадбанк, Укргазбанк та Банк Львів. Читайте умови співпраці кожного з банків і вибирайте собі найбільш доступний!

💲 Який мінімальний перший внесок?

Укргазбанк працює з початковим авансом у 15% від вартості устаткування, Ощадбанк пропонує перший внесок у розмірі 30%, а Банк Львів - від 20% від всієї суми.

🌞 Чи сонячна електростанція в кредит це вигідне рішення?

Звісно, термін окупності сонячної електростанції в кредит не такий швидкий, як при умові залучення власних коштів, але установка в 30 кВт зможе себе окупити протягом 6-7 років включно з технічними умовами.

✅ Яка процентна ставка річних кожного з банків?

Ощадбанк працює за максимальною процентною ставкою у 17.99% річних (довідка про доходи), Укргазбанк - 13,99% річних (довідка про доходи), Банк Львів - від 18% (довідка про доходи) до 23% (без довідки про доходи)