Сонячна електростанція в кредит

Якщо вам не вистачає коштів на монтування сонячної електростанції, ми пропонуємо чудове рішення – скористатися вигідними кредитними програмами від українських банків. Кредитні кошти надаються як і для приватних осіб, так і для юридичних. Особливо вигідні умови надаються власникам підприємств, які мають змогу взяти кредит за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9».


 ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО?

По-перше, ви можете бути впевнені в тому, що ваша інвестиція окупиться протягом 5-7 років. Термін кредитування становить від 4 до 7 років, то ж навіть в таких часових рамках станція може окупитися.

 По-друге, вам достатньо внести лише невеликий аванс, від 10% до 20%. Найкращі умови кредитування надаються при більшому початковому авансі. Тож Вам не обов’язково витрачати всі фінансові ресурси на встановлення СЕС.

 По-третє, отриманим прибутком від сонячної електростанції Ви можете поступово погасити кредит, що тільки пришвидшить термін окупності Вашої інвестиції.

Отож – сонячна електростанція в кредит це справді вигідне рішення, яке себе виправдовує і є економічно обгрунтованим.


 КРЕДИТ НА СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Одразу кілька банків пропонують доступні умови співпраці для фізичних та юридичних осіб. Це Ощадбанк зі своєю програмою «Зелена Енергія», Укргазбанк з програмою «ЕКО-ЕНЕРГІЯ» та Банк Львів з програмою «Енергозбереження». Поговоримо про кожну кредитну програму детальніше.

• Кредитна програма «Зелена Енергія» від найбільшого українського банку надає непогані умови співпраці. Термін кредитування – до 7 років. Початковий аванс – від 10 % загальної суми придбаного обладнання, з сумою від 100 тис. до 1 млн. грн. Процентна ставка – 17.99 %. Варто зазначити, що Ви обов’язково маєте застрахувати придбане обладнання. Детальніші умови читайте на сайті Ощадбанку.• Програма «ЕКО-ЕНЕРГІЯ» - ще один кредит з вигідними умовами. Кредит надається на встановлення сонячних електростанцій, теплових насосів чи вітрових електростанцій. Укргазбанк кредитує суми від 1 тис. до 1 млн. грн. Початковий аванс – від 15 % вартості обладнання чи виконаних робіт по його встановленню. Відсоткова ставка – від 4.19 % до 14.49 % річних, в залежності від суми внесеного авансу. Варто відзначити, що при внесені початкової суми в 60% від вартості, можливий варіант розгляду заявки на кредит без довідки про доходи.

• Кредит «Енергозбереження» від банку Львів фактично надаються клієнту без пред’явлення довідки про доходи. Термін надання кредиту – до 4 років. З довідкою про доходи річна процента ставка складає 22 %, без цієї довідки – 25 %. Мінімальна сума кредиту складає 10 тис. грн, максимальна – 1.5 млн. грн.​


  ОЩАДБАНК  УКРГАЗБАНК БАНК ЛЬВІВ
Термін кредитування, роки до 7 до 5 до 4
Початковий аванс, % 10 15 20
Процентна ставка, % річних 17.99 4.19 - 14.49 22  -25
Комісія, % 2.99 0.5 4
Максимальна сума кредиту 1 млн 1 млн 1.5 млн
Довідка про доходи Так Так Ні (до 100 тис.)
Страхування 0.3 % 2.24 % Так (регулюється)

Більше деталей про умови кредитування дізнавайтесь в наших менеджерів. Кожна з кредитних програм має свої  переваги, і вибирається клієнтом індивідуально.


 КРЕДИТ НА СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Особливо доречними в сьогоднішніх реаліях є сонячні електростанції для підприємств та бізнесу. Чому? При високому рівні споживання електроенергії, сонячна електростанція для підприємства дозволить заощаджувати значні кошти, до 85% щорічно. Це дозволить власнику як і оптимізувати бізнес, так і вивести його на новий, якісний рівень. Термін окупності становитиме від 5 до 7 років.

Якщо ж Вам не вистачає коштів, то ОБОВ’ЯЗКОВО зверніть увагу на державу програму субсидіювання малого та середнього бізнесу «Доступні кредити 5-7-9». Встановлення сонячної електростанції є ідеальним інвестиційним проектом, який закладається в умовах надання даного кредиту. Надається даний кредит підприємствам різних масштабів. Така програма дозволяє створювати нові робочі місця, адже при залучені нових працівників, підприємець отримує певні пільгові умови кредитування (зменшення процентної ставки). Термін надання кредиту – до 5 років.