Акумуляційні баки

Акумуляційні баки (буферна ємність)

Акумуляційні баки (або буферна ємність), що є важливою частиною сонячної геліосистеми, дозволяють накопичувати тепло у вигляді нагрітої води, яку в подальшому використовують для обігріву будинку або гарячого водопостачання. Являють собою один з найбільш економних варіантів резервного опалення для будинку.

Ви можете купити якісні акумуляційні баки в інтернет-магазині «Сонячна енергія» з доставкою по всій Україні. На нашому сайті ви знайдете різноманітні моделі накопичувальних баків для гарячої води, що підійдуть до різних геліосистем та котлів опалення. Тут ви можете подивитися, яка на дані акумулюючі баки ціна, дізнатись про технічні характеристики, а при необхідності - проконсультуватися щодо вибору з нашими кваліфікованими спеціалістами.

Буферна ємність фото

З чого складається та як працює сонячний водонагрівач

Сама назва – акумуляційний бак (або як її ще називають, акумулююча ємність), говорить про те, що в цій ємності акумулюється, або накопичується, вода. Розігріваючись за рахунок сонячної енергії, теплоносії нагрівають воду в акумуляційному баку, і ви можете використовувати її для ваших потреб.

Цей агрегат складається з таких вузлів:

 • Колектор. Це мідні трубки, запаковані в герметичні скляні колби. Саме гаряча вода, що йде по цим трубкам, і використовується, як теплоносій.
 • Бак-накопичувач. Ємність з водою, що нагрівається за рахунок циркулюючого у розташованих усередині нього трубках колектора- теплоносія.
 • Насос. Забезпечує достатній тиск для циркуляції теплої та холодної води і теплоносія.
 • Трубопровід. Зв’язує колектор та накопичувач.

Як вибрати акумулятивний бак

Обираючи акумулююча ємність, ціна на неї буде залежати від різних факторів – розміру та технічних характеристик. Для кожного випадку потрібен індивідуальний вибір теплового акумулятора.

Тому, перш, ніж купити акумулятивний бак, треба звернути увагу на такі показники:

 • Розмір. На вибір розміру бака впливає розмір приміщення, де ви збираєтеся його розташувати.
 • Форма. Найкращими спеціалісти визнають високі та вузькі циліндричні акумуляційні ємності.
 • Об’єм. Вираховуючи потрібний об’єм бака, слід урахувати потрібні вам об’єми витрати води, а також загальну потужність системи.
 • Температура розігріву. В інструкції завжди вказана максимальна температура, яку довгий час може підтримувати акумулятор тепла без ризику пошкодження.
 • Матеріал виготовлення. Від того, з яких матеріалів виготовлено вузли приладу, буде залежати його герметичність та теплопровідність, що впливає на надійність та довговічність роботи приладу.
 • Блоки керування. Бажано, щоб ви могли легко перевіряти стан акумуляційної ємності та легко керувати температурним режимом.
 • Фірма-виробник. Звертайте увагу на відгуки покупців щодо продукції даного виробника. Можливо, ціна на акумулятивні баки відомих фірм буде вищою, але доречніше не економити, а купити справді якісну річ.

Акумуляційний бак фото

Компанія «Сонячна енергія» в Україні є справжнім фахівцем у своїй справі. Нас відрізняють висока якість та демократична ціна на все пропоноване обладнання. Акумуляційна ємність, котру продає наша фірма, є сертифікованою та має всі необхідні документи.

Скористуйтеся послугами нашого інтернет-магазину, і ви зможете вигідно для себе купити акумуляційний бак для своєї сонячної енергосистеми, та отримати швидку доставку замовлення по території всієї України.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!