Фільтр товарів
Ціна  1586 - 19146 грн
Інтерфейс
Тип
Тип підключення

Системи моніторингу

-4%
Знижка

Смарт-донгл для системи моніторингу Huawei SDongleA-03-EU (4G)

Безкоштовна доставка

6017 грн$ 220

6291 грн$ 230

-14%
Знижка

Смарт-донгл для системи моніторингу Huawei SDongleA-05 (WLAN)

Безкоштовна доставка

3665 грн$ 134

4239 грн$ 155

-11%
Знижка

Смарт-донгл для системи моніторингу Solis DLS-L(LAN)

Безкоштовна доставка

1696 грн$ 62

1915 грн$ 70

-11%
Знижка

Смарт-донгл для системи моніторингу Solis DLS-W(Wi-Fi)/DLS-G(GPRS)

Безкоштовна доставка

1586 грн$ 58

1778 грн$ 65

-5%
Знижка

Блок моніторингу Huawei SmartLogger3000A

Безкоштовна доставка

10667 грн$ 390

11214 грн$ 410

-6%
Знижка

Смарт-метер Huawei DTSU666-H

Безкоштовна доставка

8479 грн$ 310

9026 грн$ 330

Смарт-метер Huawei DDSU666-H

Безкоштовна доставка

3556 грн$ 130

Менеджер по експорту енергії  Solis EPM-5G-Plus

Безкоштовна доставка

19145 грн$ 700

 Моніторинг сонячної електростанції

Доволі часто, у процесі експлуатації сонячної електростанції, є потреба спостерігати за результатами її роботи. Проте погодьтесь, не завжди і не у кожного власника приватної СЕС є можливість переглядати показники генерації, стоячи біля інвертора. В цій ситуації  вирішенням буде система моніторингу для сонячної електростанції. Це дозволить бачити, як працюють Ваші сонячні панелі, перебуваючи від них навіть в іншій частині світу.

Ця система представлена як LAN або Wi-Fi моніторинг, тобто потребує наявності інтернет-покриття біля місця, де розміщений інвертор. Моніторинг для сонячних електростанцій може показувати показники системи як по постійному, так і по змінному струму, бачити помилки інвертора та панелей при роботі, а подекуди і налаштовувати систему, змінюючи конфігурації роботи пристроїв. Тому, використовуючи онлайн моніторинг, Ви зможете максимально оперативно зреагувати на всі зміни у роботі СЕС, що дозволить зробити її роботу максимально ефективною, де б Ви не знаходились.

Моніторинг можливий завдяки внутрішнім апаратним компонентам інвертора, або ж з допомогою зовнішнього донглу чи смарт-маку.

 Розумний лічильник

Встановлюючи сонячні електростанції для бізнесу та для економії споживання електроенергії на промислових об’єктах, постає питання «що робити, якщо СЕС генерує більше, ніж споживає об’єкт?». Справа в тім, що надлишкові кіловати, потрапляючи на стандартний однонаправлений лічильник, будуть обліковуватись ним не зовсім коректно і може статись так, що Ви самі платитимете за свою ж надлишкову електроенергією.

Виходом з цієї ситуації може стати встановлення такого пристрою, як розумний лічильник, або як його ще називають – смарт метр. Цей пристрій дозволяє реагувати на зміни у споживанні об’єкту, оперативно понижаючи потужність інвертора, нівелюючи ці обидва показники. В результаті чого, надлишкових кіловат на лічильник ОблЕнерго перенаправлятися не буде.

Також, такий пристрій підійде там, де встановлені сонячні електростанції для дому, проте з тих чи інших причин, вони не мають змоги продавати надлишки по «зеленому тарифу» (як-от, наприклад, в дачному кооперативі). Тому, встановлюючи сонячні панелі для власного споживання та економії, можете бути впевненим, що жоден кіловат не буде використано Вам на шкоду!

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!