Про компанію

Фото магазину

Для полегшення навігації - наш магазин знаходиться на теритирорії фабрики «Світанок», навпроти магазину плитки і сантехніки «Агромат». Звертайтеся та заїжджайте, завжди будемо раді Вам допомогти!

Сонячне світло можна використовувати ефективно навіть в Україні! Наша компанія "Сонячна енергія" з 2012 р. запустила більше 1000 соняних електростанцій і більше 80 сонячних геліосистем. Досвідчені спеціалісти і застосування сучасних інженерних технологій і рішень дозволяють нашій компанії якісно монтувати та сервісно обслуговувати сонячні електростанції та геліосистеми побутового і промислового призначення.


Основна місія нашої команди - надання максимальної інформації про «зелені технології», допомога у виборі обладнання, монтаж, налагодження та сервісна підтримка, щоб технічне завдання клієнта було виконано на 110%.

Ми хочемо донести Вам важливість застосування "зелених технологій", які покращують екологію у світі і приносять масу вигод самому власнику.


Детальніше про те, як ми допоможемо Вам:


  • Чітке визначення Вашої потреби
  • Індивідуальний підбір потрібного Вам обладнання.
  • Розрахунок необхідні потужності обладнання, вартість та окупність системи.
  • Технічно грамотний і швидкий монтаж системи, запуск і налагодження "Під ключ"
  • Забезпечуємо гарантійну та післягарантійну підтримку пропонованого обладнання.

Звертайтеся, і Ви не пошкодуєте! :)

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Періодично відправляємо інформацію про нові товари, а також посилання на нові, інформативні статті в галузі «зеленої енергетики».