Сонячні колектори

Сонячні колектори для дому

З кожним роком у світі дорожчають енергоносії, й опалення та забезпечення гарячою водою стають справжньою проблемою для власників будинків. На допомогу домовласникам приходить альтернативна технологія – використання сонячних колекторів, що працюють на безкоштовній енергії сонячного світла, перетворюючи її на тепло.

Компанія «Сонячна енергія» є однією з провідних в Україні по питанням сонячних електростанцій та геліосистем, й вважається справжнім фахівцем своєї справи. У нас ви можете купити пласкі та вакуумні сонячні колектори провідних виробників з доставкою та встановленням по всій Україні. Також нас характеризує конкурентоспроможна ціна та індивідуальний підхід до кожного клієнта. 

Сонячні колектори для дому фото

Які бувають сонячні колектори

Відрізняють два основних типи:

  1. Плоскі колектори. Зовні мають схожість з сонячними панелями. Вони включають в себе елемент, що поглинає сонячне світло, трубку-теплообмінник для теплоносія, та шар ізоляції, що запобігає втраті тепла. Варто розуміти, що купуючи сонячні колектори, ціна на них порівняно невелика, а обслуговування легке.
  2. Вакуумні, або трубчаті колектори. Складаються з теплообмінника та скляних вакуумних трубок, що кріпляться на спеціальній рамі. Вони більш продуктивні та багатофункціональні, але ціна на них вище й обслуговування вимагає більшої уваги.

Немає однозначної відповіді, які з них краще купити. Все залежить від індивідуальної потреби та умов застосування.

Які переваги дає сонячний колектор

Застосовуючи сонячний колектор для опалення приміщення, колектор теплої підлоги чи колектор для нагріву води на господарські потреби, ви отримуєте такі переваги:

  • Енергонезалежність. Це найбільш актуально для тих, хто живе у віддалених від центру районів, де бувають перебої напруги в електромережі.
  • Економія. Значно знижуються витрати на оплату газу та електрики. У період найвищої сонячної активності сонячні колектори взагалі не потребують застосовування інших енергоносіїв.
  • Зручність. Встановлена один раз з дотриманням усіх технологічних вимог система майже не потребує нагляду.
  • Екологічність. Не дає ніяких відходів та шкідливих викидів у атмосферу.

Трубчасті сонячні колектори фото

Швидкість окупності сонячних колекторів

Ціни на газ, електроенергію, вугілля та дрова для опалення високі, але їх можна сплачувати поетапно. А на сонячний колектор ціна є значною, і щоб купити його треба заплатити одразу. І тому в багатьох людей виникає питання – чи варто вкладати гроші в сонячні колектори, і як швидко ці затрати себе виправдають, якщо купити його зараз.

Це буде залежати від того, з якою метою ви хочете застосувати сонячний колектор.

  • Для опалення приміщення. Строки окупності можуть бути досить великі – до 10 років. Це залежить від того, що потреба в опалюванні актуальна саме взимку, коли активність сонця найнижча. Але слугуючи доповненням до основної системи опалення, сонячні колектори значно зекономлять вам кошти.
  • Для нагрівання води та встановлення теплої підлоги. Ціна на сонячний водонагрівач буде нижче, бо для цього потребується менша площа колекторів та загальна потужність. Тому така система окуповується приблизно за 3-5 років.

Щоб купити сонячний колектор, потрібен детальний аналіз ваших потреб та розрахунок необхідних параметрів системи. Зважаючи на різні види колекторів та галузі їх застосування, краще довірити розрахунки фахівцям. Компанія «Сонячна енергія» у Львові із задоволенням проведе для вас необхідні розрахунки та порекомендує, який колектор опалення з нашого асортименту вигідно буде придбати саме вам.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!