Корисна Інформація (Статті) по Сонячній Енергетиці на Сайті SUN-ENERGY

Двосторонні сонячні панелі - майбутнє галузі зеленої енергетики
Чи знали Ви, що продуктивність вашої сонячної електростанції можна підвищити на 20 %? Розглянемо, чому в найближчі роки двосторонні модулі завоюють світовий ринок.
Сонячна електростанція для заміщення власного споживання електроенергії
Чи можна забезпечити "зеленою" електроенергією приватні підприємства, кафе, ферми, офіси? Так! Крім цього, це дозволить Вам суттєво зекономити, та окупти СЕС до 6 років!
Підбираємо комплект автономної СЕС
Автономна сонячна електростанція – один з найкращих варіантів для резервного, а то і основного способу живлення невеликих будинків. Проте її створення потребує певних зусиль.
Оптимальний кут для сонячних панелей
В даній статті ми розглянемо, який градус нахилу панелей є найкращим для конкретної пори року, і проведемо приблизний розрахунок виробітку панелей з різним кутом нахилу.
Як глобальне потепління вплине на роботу сонячних електростанцій?
Вже більше 20 років СЕС розглядаються як одина з найпрогресивніших технологій у сучасній сфері енергетики. Але однією з перепон для розвитку є процес потепління.
Дефекти сонячної панелі
Інколи з вигляду цілісні фотомодулі можуть містити тріщини, які тільки пришвидшують деградацію панелі. Наша стаття допоможе розібратися, як виявляти дефекти.
Економічна вигода сонячної електростанції
Чи зможе вирішити проблему економії електроенергії монтування сонячної станції? В який випадках економічно вигідно встановлювати станцію, а в яких ні? Спробуємо розібратися.
Ймовірність ураження СЕС блискавкою
В цій статті ми розберемось, наскільки небезпечне пряме попадання блискавки в масив фотомодулів і які комплекси захисту існують для вбереження станції від ураження блискавкою.
Домашні СЕС «під зелений тариф» знову можуть розміщуватись на землі
Нещодавно, 11 липня прийняла законопроект №10357, що стосується умов встановлення сонячних електростанцій під «зелений тариф» для приватних домогосподарств.
Наклейка на фотомодулі. Чи така важлива?
В даній статті буде розглянуто, для чого виробники приклеюють технічні дані на фотомодуль, і чому це так важливо для кінцевого користувача.
Як захистити СЕС?
В даному матеріалі ми пояснимо, як повинна формуватися ефективна система захисту для сонячної електростанції та які елементи захисту використовуються на AC або DC контурах.
Як працюють сонячні батареї в дощ, вночі та взимку
Для генерування електроенергії, сонячна панель використовує сонячні промені як живлення. Проте, як вона вестиме себе тоді, коли сонця зазвичай немає – в дощ, вночі та взимку?
Що краще: полікристал або монокристал - які сонячні батареї вибрати
У даній статті спробуємо порівняти роботу моно та полікристалічних сонячних панелей, порівняти всі переваги та недоліки та визначити оптимальний варіант для встановлення
Агровольтаїка. Ідеальна комбінація енергетики та фермерства?
Що ж таке агровольтаїка? Чи зможе симбіоз аграрного та енергетичного бізнесу стати прибутковим та вигідним вже в найближчому майбутньому? Читайте у нашій статті.
10 найпоширеніших запитань від наших клієнтів
Стаття про питання, які найчастіше задають клієнти, котрі звертаються до нашої компанії і розгорнуті відповіді на них

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Періодично відправляємо інформацію про нові товари, а також посилання на нові, інформативні статті в галузі «зеленої енергетики».