Оплата і доставка

Способи доставки товарів:

Наша компанія дуже лояльна до своїх клієнтів, ми намагаємося забезпечити максимально можливий сервіс, тому доставку товарів ми виконуємо безкоштовно в будь якому випадку!

  1. По Україні часто відправляємо перевізником "Нова пошта" чи "Ін-тайм" на найближче до вас відділення чи на Ваш адрес.
  2. Також інколи, якщо замовлення великі, наприклад обладнання для сонячної електростанції, то відправляємо свою власну кур'єрську машину по Україні, тоді ми і ви на 100% впевнені що обладнання доїде ціле і не пошкожене!
  3. 3 Доставка Кур'єром за адресою. Доставка виконується до підїзда чи дверей будинку замовника.
  4. З виставкового залу нашого магазину. Самовивіз товару з виставкового залу за адресою: Львів, вул. Городницька, 57 ( територія заводу "Світанок" біля  Агромату )

Способи оплати

Для Вашого комфорту стараємося надати Вам максиально можливі варіанти оплати:

  1. Готівкова оплата. Оплата готівкою при отриманні і огляді товару. При оплаті товару нашому кур'єрові чи в нашому магазині можливий розрахунок валютою по середньозваженому курсу продажу валюти.
  2. Безготівковий платіж. Оплата за безготівковим розрахунком відбувається через касу банку чи онлайн інтернет банкінг. Нажаль при виборі способу оплати замовлення по перерахунку, доставка замовлення відбувається після поступлення коштів на рахунок.
  3.  Також ми співпрацюємо з декількома банками, які надають пільгові кредити на обладнання альтернативної енергетики. Можемо надати Вам рахунок-фактуру і наші установчі документи та направити в банк, де ви зможете оформити покупку в кредит.

 

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Періодично відправляємо інформацію про нові товари, а також посилання на нові, інформативні статті в галузі «зеленої енергетики».