Оплата і доставка

 СПОСОБИ ДОСТАВКИ ТОВАРІВ:

Наша компанія дуже лояльна до своїх клієнтів, ми намагаємося забезпечити максимально можливий сервіс, тому доставку товарів ми виконуємо безкоштовно в будь якому випадку! Про умови публічного договору читайте на сторінці Публічний договір (оферта).

  1. По Україні часто відправляємо перевізником "Нова пошта" на найближче до вас відділення чи на Ваш адрес.
  2. Також інколи, якщо замовлення великі, наприклад обладнання для сонячної електростанції, то відправляємо свою власну кур'єрську машину по Україні, тоді ми і ви на 100% впевнені що обладнання доїде ціле і не пошкожене!
  3. Доставка Кур'єром за адресою. Доставка виконується до підїзда чи дверей будинку замовника.
  4. З виставкового залу нашого магазину. Самовивіз товару з виставкового залу за адресою: Львів, вул. Городницька, 57 ( територія заводу "Світанок" біля  Агромату);

 ДОСТАВКА СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ:

Доставку сонячних батарей до 1 палети ( в палеті 30 шт.),  відбувається за рахунок отримувача! Оскільки потрібно розформовувати цілісну заводську упаковку, виготовляти нове упакування у вигляді деревяного обрештування для цілісного перевезення фотомодулів.

Приблизна вартість - 250-350 грн на один фотомодуль, вартість доставки по тарифам нової пошти. При замовленні більше 30 шт. доставка відбувається безкоштовно.

Остаточна вартість доставки панелей затверджується менеджером, відштовхуючись від кількості придбаних фотомодулів. Можливий самовивіз панелей за адресою м. Львів, вул. Городницька, 56.


 ПЛАТІЖНІ СЕРВІСИ:

Сайт підтримує роботу з такими платіжними сервісами, як Visa та MasterCard. Підтримується робота сервісу LiqPay.

 

 СПОСОБИ ОПЛАТИ:

Для Вашого комфорту стараємося надати Вам різні варіанти оплати:

  1. Готівкова оплата. Оплата готівкою при отриманні і огляді товару. При оплаті товару нашому кур'єрові чи в нашому магазині можливий розрахунок валютою по середньозваженому курсу продажу валюти.

  2. Безготівковий платіж. Оплата за безготівковим розрахунком відбувається через касу банку чи онлайн інтернет банкінг. Нажаль при виборі способу оплати замовлення по перерахунку, доставка замовлення відбувається після поступлення коштів на рахунок.
  3. Також ми співпрацюємо з декількома банками, які надають пільгові кредити на обладнання альтернативної енергетики. Можемо надати Вам рахунок-фактуру і наші установчі документи та направити в банк, де ви зможете оформити покупку в кредит.