Ціна  32 - 2736 грн

Комплектація для монтажу

Комплектуючі для монтажу сонячних панелей

Комплектація для монтажу сонячних батарей – важлива частина загального механізму, що забезпечує надійне кріплення та довговічну роботу системи. Тому треба, щоб усі частини, потрібні для комплектації монтажу та підключення сонячних панелей, були ретельно підібрані, якісні, та відповідали необхідним вимогам по експлуатації.

Допомогти вам в цьому можуть висококваліфіковані фахівці компанії «Сонячна енергія». Наша компанія працює на ринку сонячної енергетики вже більше 4 років, встановивши близько 500 об’єктів сонячних електростанцій. Тут представлена будь-яка комплектація для підключення і монтажу сонячних батарей для вашої СЕС за ціною, яка приємно здивує.

Комплектація для монтажу сонячних панелей

Що входить в комплектацію для підключення сонячної батареї

  • Кабелі та роз’єми. Перш ніж купити, дуже важливо підрахувати та підібрати кабель потрібної довжини та товщини перетину в розрізі. Ці показники будуть впливати на ефективність роботи сонячних модулів та розмір втрат струму в кабелі при передачі. Також кабель повинен мати надійну захисну оболонку, щоб протистояти впливу зовнішніх факторів - переохолодженню, перегріву та дії вологи. Неякісний захисний шар може спричинити до поломки обладнання або стати причиною пожежі.
  • Напрямні елементи. Каркаси з рейок, виготовлені з легких металів, переважно, алюмінію.
  • Конектори з’єднання. Дозволяють підключити вручну сонячну панель до соларного кабелю швидко, без використання паяльних засобів.
  • Кутники. Забезпечують правильний кут нахилу сонячних панелей, що складає приблизно 30°. Вони бувають різних розмірів та конфігурацій.
  • Підставки, вакуумні або силіконові.
  • Обмежувачі перенапруги (ОПН). Створений для захисту системи від імпульсних стрибків напруги (наприклад, блискавки).
  • Плавкі запобіжники захищають поле сонячних панелей від перенапруги.
  • Центральні та кінцеві затискачі.
  • Стикові з’єднувачі.
  • Деталі для кріплення. Гвинти, фіксатори, кронштейни - також обов’язкові комплектуючі для монтажу та підключення сонячної батареї.

Також вам знадобляться побутовий монтажний інструмент для зачистки, фіксації та вкручування.

Комплектація для монтажу сонячних батарей

Пам’ятайте, що вибір комплектуючих для монтажу та підключення сонячної батареї потребує особливої уваги – від їх якості буде залежати складність встановлення та якість роботи всієї системи.

Звісно, ви можете підібрати комплектуючі для монтажу та підключення сонячних панелей вроздріб, але завжди вигідніше та дешевше купити готовий комплект. Крім того, що ціна на нього буде дешевше, ви точно будете впевнені, що всі деталі підходять одна до одної.

У інтернет-крамниці компанії «Сонячна енергія» завжди в наявності якісні комплектуючі, які ви можете замовити та купити зі зручною доставкою по всій Україні. Ми з задоволенням допоможемо вам підібрати потрібні елементи для монтажу та комплектуючі для підключення, а при потребі й швидко та якісно змонтуємо систему «під ключ», та надамо гарантію на обслуговування.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!