Ціна  22 - 157500 грн

Системи кріплень

З'єднувач S-профілю

44 грн
$1.3
Купити в 1 клік

Прижим кінцевий 35мм

35 грн
$ 1
Купити в 1 клік

Прижим двосторонній

35 грн
$ 1
Купити в 1 клік

Захват S-профілю

23 грн
$0.7
Купити в 1 клік

Опорна S-рейка

210 грн
$ 6
Купити в 1 клік

Прижим кінцевий 40мм

35 грн
$ 1
Купити в 1 клік

Системи кріплень для сонячних панелей

Система кріплень до сонячних батарей створена для того, щоб фіксувати панель на даху чи землі і захищати її від вітрових, дощових чи снігових навантажень. Крім того, система кріплень і комплектуючі формують кут розташування панелі, за якого остання буде розміщена найоптимальніше по відношенню до сонця і забезпечуватиме найвищу генерацію протягом всього року.

Від якості кріплення буде залежати надійність конструкції та її функціонування. Тому дуже важливо купити якісні монтажні комплектуючі елементи, щоб ваша сонячна батарея давала найбільшу ефективність. Якісні кріплення для сонячних батарей забезпечать її високий термін експлуатації та захистять від несприятливих погодніх умов (вітру, граду, снігу тощо). 

Системи кріплень для сонячних батарей

Де краще встановити сонячні батареї

Є декілька способів встановлення сонячних панелей, і кожен з них потребує різних систем кріплення та комплектуючих.

Сонячні панелі можливо встановити:

  • На даху. Встановлювати кріплення для сонячних панелей на дах доречно тоді, коли скат даху вашого дому розвернутий на південь. В такому разі на панелі буде потрапляти достатньо сонячних променів, що забезпечить їх максимально ефективну роботу. Ураховуючи значну вагу конструкції, слід брати до уваги міцність даху – можливо, він буде потребувати додаткового укріплення. Проте встановлювати кріплення можна, практично, на будь-який тип даху: металочерепицю, шифер, бляху, ондулін тощо. 
  • На землі. Найкращий метод, який можливо застосувати при наявності достатньо просторого подвір’я і відсутності необхідної площі на даху - монтажні конструкції. В такому випадку встановлюється металоконструкція з чорнового металу, яка спрямовує поле сонячних панелей на оптимальній позиції до сонця.

Кріплення сонячної панелі на землі

В нашій інтернет-крамниці компанії «Сонячна енергія», що розташована у Львові, ви можете купити потрібні системи кріплення та монтажні комплектуючі, що підходять до будь-якого способу встановлення сонячних панелей. 

Ціна на такі конструкції буде залежати від їх розміру та складових компонентів.

Наші фахівці з задоволенням допоможуть вам підібрати і купити найкращу саме для вашого випадку систему кріплень, та допомогти її змонтувати, або підкажуть, як це зробити самостійно. Для того, щоб купити кріплення для сонячних батарей, можна використати функціональні клавіші на сайті або по телефону, що вказані на сторінці.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!