Гарантії

Все пропоноване нами обладнання має офіційну гарантію виробника з терміном від 1 до 30 років, яку ми забезпечуємо. Термін дії гарантії вказаний в технічних характеристиках товару на сайті і в технічному паспорті виробника. 

ГАРАНТІЇ

 На сонячні панелі цей термін становить – 10 років повна гарантія і 25 років на деградацію.

По мережевим інверторам термін гарантії від 5 років, хоча її можливо продовжити за додаткову оплату. Також по мережевим інверторам діє «гаряча» підміна, на час ремонту.

 Інші товари теж мають гарантію - від кількох місяців до кількох років (дивіться в описі)

 Гаряча підміна для сонячної електростанції. Дана послуга надається тим клінтам, які замовили сонячну електростанцію "під ключ". Якщо з тих чи інших причин інвертор починає працювати некоректно, ми в найкоротші терміні відправляємо вам інший, щоб станція продовжувала працювати і приносити прибуток. 

У разі гарантійного випадку, Вам необхідно повідомити нашу компанію, ми постараємося в максимально швидкі терміни вирішити Вашу проблему.

ВІДМОВА В ГАРАНТІЇ

Вам буде відмовлено в гарантії, якщо не було дотримано певних експлуатаційних вимог, або ж гарантійний термін вичерпано.

  • на виробі є механічні або інші пошкодження, що виникли в процесі експлуатації;
  • при порушенні правил користування, викладених в "Інструкції по експлуатації";
  • відсутній або невірно заповнений гарантійний талон виробника;
  • серійний номер було змінено, підроблено, або відсутня можливість його визначити;
  • стороннє втручання, несанкціонований ремонт чи заміна деталей.

ЗВЕРНЕННЯ ПО ГАРАНТІЇ

Якщо Ви звернулися по гарантії, Вам необхідно представити гарантійний талон чи накладну, товар в повній комплектації та упаковку для безпечного транспортування обладнання.