Контролери

Контролери геліосистеми

Сонячний контролер геліосистеми – це прилад, що здійснює керування процесом нагріву та загальним станом всієї системи, вибираючи оптимальний режим роботи. Без контролеру, робота геліосистеми неможлива, від нього залежить, наскільки ефективним буде її функціонування.

Компанія «Сонячна енергія» зі Львова, що за роки свого існування змонтувала та запустила вже близько сотні геліосистем – сезонних та всесезонних. У нас ви можете купити необхідні для вашої системи надійні контролери, та безкоштовно отримати консультації фахівців. Зв’язуйтесь з нашими консультантами в режимі онлайн, і ви отримаєте докладну інформацію, про все, що вас цікавить - яка ціна та технічні характеристики кожної моделі пропонованих контролерів, та як швидко можна отримати доставку замовлення по всій Україні.

Контролер геліосистеми фото

Переваги сонячних контролерів

Щоб зрозуміти, чому значенню контролерів геліосистем приділяється така увага, давайте роздивимось їх сильні сторони.

  • Можливість автоматичного регулювання швидкості пересування теплоносія. З урахуванням різності температури рідини у баку та колекторі, відбувається її правильний розподіл, що забезпечує стабільну роботу системи.
  • Універсальність. Кожен сонячний контролер підходить до будь-якої геліосистеми. Це значно спрощує вибір, тому ви можете купити його, орієнтуючись тільки на те, які є додаткові можливості та ціну, яка вам підходить.
  • Надійність. Мають найвищий клас захисту – ретельно зібраний механізм поміщений в герметичний водозахисний корпус, стійкий до зовнішніх подразників.
  • Просте контролювання роботи приладу. Сонячний контролер налаштовується один раз – при встановленні. Потім його не треба перепрограмувати, а всі потрібні показники відображаються на зовнішньому екрані.
  • Захист пам’яті. Якщо з якихось причин зникає живлення, в пам’яті контролера зберігаються всі задані параметри. Тому після відновлення живлення він продовжує працювати у звичному режимі, та не потребує перепрограмування.

 Контролер сонячної геліосистеми фото

Без контролера ваша сонячна геліосистема або буде працювати нестабільно, або зовсім не зможе функціонувати. Багатофункціональність контролеру сприяє довговічності геліосистеми, та продовжує термін її безаварійної роботи. Тому купити такий прилад просто необхідно.

Пам’ятайте, що попри зовнішню подібність, вони відрізняються між собою по деяким ознакам, тому краще довірити вибір потрібної моделі фахівцям.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!