Смарт-метер Huawei DTSU666-H

Є в наявності


Ціна:

9361 грн
€ 253

Загальні параметри

Інтерфейси зв'язку:
RS485
Інсталяція:
DIN35 рейка
Індикатор:
LED табло
Вага, г:
1.5
Габарити:
100 x 72 x 65.5

Середовище роботи

Діапазон робочої температури:
-25 C...60 C
Вологість:
5 %...95 %

Будь який смарт-метер є важливим компонентом мережевої сонячної електростанції, адже виконує у ньому роль лічильника. Але особливо актуальним даний пристрій є для СЕС, пряме призначення якої є власне споживання. Широкою популярністю на ринку користується розумний лічильник DTSU666-H 250A/50mA від компанії Huawei. Пояснюється це високою якістю продукту і його функціональним діапазоном.

Даний датчик використовує широкомасштабну інтегральну схему з цифровою технологією вибірки яка була розроблена для моніторингу виробленої потужності, спожитої реактивної та активної потужностей, відслідковування в режимі реального часу таких параметрів як трифазна напруга, трифазний струм, позитивна та зворотна енергія і т.д.

Пристрій працює в трьохфазній мережі. Діапазон вхідної напруги (фазова) – від 176 В до 288 В. Мережевий діапазон напруги – від 304 В до 499 В. Значення вхідного струму – до 250 А.  Точність вимірювань: напруги – ±0.5 %, струму – ±1 %, ±0.01 Гц.

DTSU666-H може працювати в двох режимах:

  1. В комплексі сонячної електростанції під комерційне використання (власне споживання). Пристрій здатен обмежувати генерацію активних точок у відповідності з потребами власного споживання. Відбувається це так: розумний лічильник отримує інформацію про потужність підключеної точки і відповідно до цього регулює потужність інвертора. В режимі реального часу передача даних від лічильника до інвертора здійснюється за допомогою стандарту RS-485. Таким чином, надлишкова електроенергія не потраплятиме в мережу.
  2. В звичайні домашній мережі. Інколи мережа вимагає обмеження активної потужності в окремій точці. Лічильник збирає інформацію про потужність точки, і відповідно здійснює управління вихідною потужністю інвертора. Доцільно використовувати такий лічильник при підключені до домашньої мережі системи акумуляторів для збільшення власної потужності мережі.

Монтаж DTSU666-H є надзвичайно простим. Кріплення здійснюється на DIN35 рейку і є надзвичайно простим. Вага пристрою – 1.5 кг, габарити – 100 на 72 на 65.5 мм. Підходить як і для внутрішньої, так і зовнішньої експлуатації (-25 Co до +60 Co).

Оплата і доставка

Доставка:

Самовивіз:

– З наших складів у м. Львів та м. Київ

– З відділення "Нової Пошти"/"Делівері"

– З офісів партнерів (детальніше в контактах)

Кур'єрська доставка до дверей:

– Транспортними перевізниками "Нова Пошта"/"Делівері"

– Кур'єрськими автомобілями нашої компанії

Оплата:

– Готівковий розрахунок

– Відкладений платіж "Нова Пошта"

– Оплата по безготівці на рахунок ФОП/ПДВ

– Кредит від - "Укргазбанк", "Приватбанк", "Ощадбанк"

– Оплата частинами "Приватбанк"

– LiqPay

– Платіжна система MasterCard

– Платіжна система Visa

Гарантія:

Гарантія від виробника: 2 роки

Технічна документація:

Завантажити PDF

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!