Huawei
Оф.сайт: https://solar.huawei.com/

Huawei

Huawei - одна з найбільших компаній на ринку телекомунікацій як і у Китаї, так і у всьому світі. Була заснована в 1987 році. Головний офіс розташовується в місті Шеньчжень, другому за важливістю порті Китаю.

Компанія відома тим, що вкладає суттєві кошти в розвиток інформаційних технологій по всьому світі - близько 10 % від вирученого прибутку. По всьому світі розміщуються сотні регіональних представництв. Основна продукція компанії Huawei - обладнання для бездротових мереж, мережеві пристрої,  смартфони та програмне забезпечення.

З початком десятих років 21 століття, Huawei відкрив ще один вектор розвитку - виробництво обладнання для сонячної енергетики. Даний проєкт отримав назву Fusion SolarІнвертори Huwei серії SUN2000 користуються значною популярністю у всьому світі і неодноразово здобували відзнаки на престижних ярмарках та виставках, як от Intersolar. Враховуючи те, що Huawei має потужну виробничу та інженерну базу у сфері телекомунікацій і розумних технологій, такі рішення втілюються і для інверторів, що робить їх особливо ефективними і конкурентними на ринку.

Офіційні дилери: Правильне Електроживлення
Показано з 1 з 15 з 48 (4 сторінок)