Монтаж сонячної електростанції

Монтаж сонячної електростанції
Є в наявності


Ціна:

16200 грн
$ 450

Наша компанія "Правильне електроживлення" здійснює монтаж сонячних електростанцій "під ключ" по всій території України. Це передбачає безкоштовну доставку обладнання, виїзд бригади інженерів - монтажників з великим досвідом і вміннями у даній сфері, і, безпосередньо, монтаж обладнання. 

Система кріплень та електрофурнітура розробляються і підбираються спеціально під особливості об'єкту, на який встановлюватиметься станція. Монтаж відбувається згідно технічного проекту і 3D-візуалізації, яка обов'язково узгоджується з клієнтом.

Монтаж на дах відбувається із застосуванням алюмінієвої системи кріплень, котра характеризується високою міцність і водночас - порівняно невеликою вагою. Тому проблем з перевантаженням Вашого даху не виникне. Щодо металоконструкції, то наші майстри використовують чорновий метал, який обробляють від іржі, двічі ґрунтують і фарбують. Це робить метал конструкції стійким до навколишніх погодніх умов. А це, в свою чергу, є запорукою надійності конструкції. 

Система захисту, якою буде обладнана станція, включає в себе обмежувачі перенапруги по постійному та змінному струмі, автоматику від перевантаження та плавкі запобіжники. Це забезпечує захист електростанції від блискавки, перенапруг, перевантаження та її заземлення. 

Інженер-електрик проводить усі налаштування інвертора напруги, підключає його до сонячних панелей, та електроспоживача - будинку. Завершується процес монтажу підключенням всіх елементів станції і її перший пробний запуск щоб упевнитись, що станція працює справно.

Загалом, ціни на монтаж сонячних електростанцій у нашої компанії такі:

Монтаж сонячної електростанції на 5 кВт - 450$. Термін монтажу станції становить 1-2 дні.

Монтаж сонячної електростанції на 10 кВт - 900$. Термін монтажу станції становить 2-3 дні.

Монтаж сонячної електростанції на 20 кВт - 1500$. Термін монтажу станції становить 4-5 днів.

Монтаж сонячної електростанції на 30 кВт - 2000$. Термін монтажу станції становить тиждень.

Вище вказані типові варіанти сонячних електростанцій, які найчастіше монтує наша компанія. За потреби і додаткових побажань (інша потужність станція, рухома конструкція, особливі місця встановлення тощо) Ви можете узгодити ще з нами. 

Ми гарантуємо якість виконаних робіт і наших матеріалів. Гарантія на конструкції і монтаж становить 5 років. Це означає те, що наша компанія зобов'язується виконувати безкоштовне технічне обслуговування всієї нашої продукції за виникнення такої потреби. 

Крім того, варто пам'ятати, що правильно виконаний професійний монтаж є важливою запорукою надійної роботи Вашої електростанції!

Оплата і доставка

Доставка:

Самовивіз:

– З наших складів у м. Львів та м. Київ

– З відділення "Нової Пошти"/"Делівері"

– З офісів партнерів (детальніше в контактах)

Кур'єрська доставка до дверей:

– Транспортними перевізниками "Нова Пошта"/"Делівері"

– Кур'єрськими автомобілями нашої компанії

Оплата:

– Готівковий розрахунок

– Відкладений платіж "Нова Пошта"

– Оплата по безготівці на рахунок ФОП/ПДВ

– Кредит від - "Укргазбанк", "Приватбанк", "Ощадбанк"

– Оплата частинами "Приватбанк"

– LiqPay

– Платіжна система MasterCard

– Платіжна система Visa

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!