Юридичне оформлення "Зеленого тарифу"

Юридичне оформлення "Зеленого тарифу"
Є в наявності


Ціна:

7000 грн
$ 200

Юридичне оформлення є не менш важливим етапом процесу встановлення і підключення електростанції під "Зелений тариф". Воно передбачає подання документів по факту змонтованої станції для її підключення до загально програми "Зелений тариф" для продажу надлишків виробленої електроенергії по ціні 0,163 євро за 1 кВт/год (2020-2024). З 01.01. 2025 по 31.12.2029 рік зелений тариф фіксуватиметься на рівні 0,14 євроцентів / 1кВт⋅год

Даний процес юридичного оформлення не є складним, проте трохи затяжним і іноді емоційно важким, адже погодьтесь, бюрократична тяганина - справа не з найвеселіших. Тому, як результат, багато хто не має часу або бажання "возитися" з цим.

Ми розуміємо, що Ваш час - це гроші, тому весь процес оформлення у місцевому РЕМі наша компанія може здійснити за Вас. Для цього Вам буде потрібно:

1. Написати довіреність (нотаріальне доручення) на нашого юриста. В ньому повинно бути вказано, що Ви доручаєте йому виступати від Вашого імені в РЕМі, подавати документи, підписувати їх, формувати договори та слідкувати перебігом завершення даного процесу. Обсяг його повноважень, при цьому, буде повністю обмежений оформленням документів у РЕМі, ні більше, ні менше.

2. Надати необхідні документи для підключення "Зеленого тарифу". Сюди входить:

  • Право власності на земельну ділянку (копія)
  • Право власності на будинок (копія)
  • Технічний паспорт на будинок та земельну ділянку (копія)
  • Договір про електропостачання з ОблЕнерго (копія)
  • Паспорт громадянина України (копія)
  • Ідентифікаційний код (копія)
  • Банківські реквізити (поточний рахунок у банку, куди в подальшому нараховуватимуться кошти (копія)

Всі інші необхідні документи (сертифікати на обладнання, технічні характеристики, однолінійну схему) ми надаємо Вам після закінчення монтажу електростанції. 

3. Очікувати. Як правило, процес подачі документів аж до підписання договору купівлі - продажу займає 1-2 тижні. Після підписання даного договору, до Вас приїде працівник ОблЕнерго, котрий встановить двосторонній лічильник (вузол обліку). Ціна на даний лічильник становить 400-500$ (покупка лічильника є обов'язковою у будь-якому випадку - без нього не можна буде вирахувати, скільки Ваша електростанція "скинула" електроенергії в мережу).

4. Отримувати перший прибуток. Після завершення всіх робіт з підключення і налаштування, вже за місяць Ви отримаєте перший прибуток на поточний рахунок у банку за проданий надлишок електроенергії, який згенерувала Ваша сонячна електростанція.

Крім того, наша компанія надає 100 - відсоткову гарантію підключення "Зеленого тарифу". Ми контролюємо весь процес від самого початку аж до продажу Вами електроенергії і отримання прибутків. Більше того, при виникненні будь-яких запитань, менеджери нашої компанії з радістю професійно проконсультують Вас і допоможуть вирішити будь-які проблеми, які виникнуть щодо процесу експлуатації даної техніки.

Оплата і доставка

Доставка:

Самовивіз:

– З наших складів у м. Львів та м. Київ

– З відділення "Нової Пошти"/"Делівері"

– З офісів партнерів (детальніше в контактах)

Кур'єрська доставка до дверей:

– Транспортними перевізниками "Нова Пошта"/"Делівері"

– Кур'єрськими автомобілями нашої компанії

Оплата:

– Готівковий розрахунок

– Відкладений платіж "Нова Пошта"

– Оплата по безготівці на рахунок ФОП/ПДВ

– Кредит від - "Укргазбанк", "Приватбанк", "Ощадбанк"

– Оплата частинами "Приватбанк"

– LiqPay

– Платіжна система MasterCard

– Платіжна система Visa

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!