Мережевий інвертор Huawei SUN2000-5KTL-M1

Є в наявності


Технічна документація:

Завантажити PDF

Інструкції

Завантажити PDF

Доставка:

Самовивіз:

– з нашого магазину

– з відділення "Нової Пошти"

– з відділення "Інтайм"

Кур'єр:

Ми доставимо цей товар кур'ером служби доставки на вашу адресу

 

Оплата:

– накладений платіж

– на карту Приватбанку

– безготівковий розрахунок

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Характеристики

Основні

Інтерфейс:
RS485/WLAN (смарт донгл WLAN)/4G/4G/2G через смарт донгл
ККД, %:
98.4
Кількість MPPT :
2
Кількість фаз:
3
Тип інвертора:
мережевий
Країна - виробник:
Китай
Модель:
SUN2000-5KTL-M1
Виробник:
Huawei

Вхідні характеристики

Максимальний струм MPPT трекера, А:
11
Вхідний струм, А:
11/11
Максимальна напруга, В:
1100
MPPT діапазон напруги, В:
240-850
Діапазон вхідної напруги, В:
140-1100
Максимальна потужність, Вт:
10250
Номінальна потужність, Вт:
5000

Вихідні характеристики

Вихідний струм, А:
8.5
Максимальна потужність, Вт:
5500
Номінальна потужність, Вт:
5000
Вихідна напруга, В:
220/380, 230/400
Форма синусоїди:
правильна
Частота , Гц:
50/60

Загальні

Габаритні розміри, мм:
525x470x166
Вага інвертора, кг:
17
Гарантія, міс:
60
Робочий діапазон температури, °C:
-25...+60
Вологість, %:
0...100
Ступінь захисту:
IP65
Власне споживання, Вт:
1
Охолодження:
природна конвекція

Опис

Компанія Huawei – всесвітньовідомий бренд, який спеціалізується на виготовлені електроапаратури, як і високоточної цифрової, так і для промислових потреб. Крім цього, компанія закріпилася на ринку інверторів, і в проміжку з 2015 до 2017 року посідала перше місце по загальним обсягам продаж у світі. Це й дозволило компанії позиціонувати себе як постачальника високонадійної апаратури, яка задовільнитиме потреби користувачів у якісному інверторі.

Після успіху серії SUN2000-KTL, компанія оновила асортимент покращеними версіями інверторів, які відрізняються мобільною комплектацією, вагою, а також покращеною системою моніторингу. Дана серія отримала назву SUN2000-KTL-M1. Однією з основних її особливостей є можливість підключення інверторів додаткових оптимізаторів на кожен з фотомодулів, що дозволить покращити показник виробітку кожної з панелей при затіненнях або ж забрудненнях. 


Чудовим вибором виглядає покупка мережевого трьохфазного інвертора SUN2000-5KTL-M1 . Номінальна потужність пристрою складає 5000 Вт. При цьому, максимальна загальна потужність встановлених фотомодулів може становити 10250 Вт, але при чому вираховується потужність панелей з використанням оптимізаторів. Діапазон напруги – від 200 (запуск інвертора) до 1100 В. Кількість MPPT трекерів – дві штуки. Основна функція трекерів – підключення фотомодулів, які розміщуються на різних площинах. MPPT діапазон – від 240 до 850 В. Номінальна напруга інвертора на DC контурі становить 600 В. Максимальна сила струму на MPPT трекер становить 11 А при значенні струму короткого замикання в 15 А. 

На виході номінальний показник напруги становить 5000 Вт. Але максимальне значення виробітку може становити  5500 Вт. Номінальні значення напруги на AC контурі- 220 В/380 В, 230 В/400 В. 

Основні особливості даного мережевого інвертора:

ККД 98.3 % (згідно європейського стандарту). Мережевий інвертора має один з найбільший ринкових показників ефективності роботи згідно європейського стандарту. В довгостроковій перспективі (20 років) окремий інвертор виробить на 700-800 кВт більше енергії, ніж стандартний галузевий.

Можливе підключення оптимізаторі для кожної з панелей для збільшення загального ступеня виробітку станції. Ефективне рішення при затіненнях окремих фотомодулів. 

Покращена система контролю за фотомодулями для виявлення панелей, степінь деградації яких найбільший, та для виявлення пошкоджень діодів.

Компактні розміри. Інвертор відрізняється легкою вагою – всього в 17 кг, тому його можна з легкістю встановити самому. Габарити пристрою складають 525 x 470 x 166 мм. Крім цього, пристрій має покращений сучасний дизайн.

Інтелектуальна система захисту. Інвертор надійно захищений від дугових пробоїв провідників завдяки вбудованому пристрою захисту при дуговому пробої, який здатен самостійно виявляти пошкоджені ділянки проводу. Швидке вимкнення (2 сек.) дозволяє запобігти виявлені пожежі. 

Вбудований PID модуль для зменшення деградації панелі і більшого виробітку окремого фотомодуля. Зменшує витрати вихідної потужності на 1.59 % через 6 місяців використання.

Система моніторингу і програмний додаток FusionSolar для полегшеного керування станцією. Компанією Huawei було розроблено сучасний мобільний додаток для віддаленого моніторингу роботи станцією. При використанні оптимізаторів, користувач має можливість переглядати інформацію в режимі real-time за роботою кожного фотомодуля. Базові налаштування для роботи інвертора можна здійснити безпосередньо з додатку. Дані про роботу станції відправляються безпосередньо на сервер з використанням 4G/3G/2G донглів. Тому для передачі даних наявність маршрутизатора не є обов’язковою.


Гарантія терміном на 5 років та висока якість збірки – це основні фактори того, що інвертор виправдає свою покупку і принесе користувачу максимальну користь, а станції – максимальний степінь виробітки. 


Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!