Мережевий інвертор Huawei SUN2000-33KTL-A

Немає в наявності


Ціна:

94500 грн
$ 2700

Опт. вартість:

70000 грн

Опт. від:

10 шт.

Основні

Виробник:
Huawei
Модель:
SUN2000-33KTL-A
Країна - виробник:
Китай
Тип інвертора:
мережевий
Кількість фаз:
3
Кількість MPPT :
4
ККД, %:
98,6
Інтерфейс:
LED+Bluetooth+USB

Вхідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
30000
Максимальна потужність, Вт:
36000
Діапазон вхідної напруги, В:
200-1000
MPPT діапазон напруги, В:
480-800
Максимальна напруга, В:
1000
Вхідний струм, А:
30
Максимальний струм MPPT трекера, А:
23

Вихідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
30000
Максимальна потужність, Вт:
30600
Вихідний струм, А:
48
Вихідна напруга, В:
230/400
Форма синусоїди:
правильна
Частота , Гц:
50/60

Загальні

Габаритні розміри, мм:
930х550х260
Вага інвертора, кг:
62
Гарантія, міс:
120 (60 від виробника. 60 від продавця)
Робочий діапазон температури, °C:
-25...+60
Вологість, %:
0...100%
Ступінь захисту:
ІР65
Власне споживання, Вт:
1,5
Охолодження:
пасивне

Надійний інвертор - запорука успішної роботи будь-якої станції, стабільна робота якого забезпечує автономію електроживлення, а у випадку встановлення "зеленого тарифу" - ще і високий рівень прибутку. Він являє собою пристрій для перетворення виробленого сонячними панелями постійного струму (12/24В) на змінний 220B/380B для живлення електроприладів у будинку, а у випадку надлишку електроенергії - "скидуванню" її в мережу для подальшого продажу по державній програмі "зелений тариф". Huawei пропонує найкраще рішення на ринку. 

Одним з найкращих інверторів для 30-кіловатної мережевої сонячної електростанції являється він, легендарний Huawei SUN2000-33KTL-A. Роботу даного інвертора можна охарактеризувати так: працює "як танк": стабільно, надійно, потужно, витривало. Являє собою промисловий варіант мережевого інвертора, а тому є стійким до перевантажень (до 36 кВт). 

Декілька причин, чому даний інвертор є одним з найкращих у світі та на ринку України зокрема:

  • Наявність 4 незалежних МРРТ-трекерів. Дана функція забезпечує розміщення сонячних панелей в 4 різних положеннях з різними кутами нахилу. Це особливо актуально у випадку встановлення панелей на кілька різних дахів або конструкцій. 
  • Широкий діапазон вхідної напруги. Може працювати з робочою DC напругою від панелей 200-1000В, що дозволяє підключати обмежену кількість сонячних панелей на стрінг. Рекомендована напруга, при цьому (МРРТ діапазон) становить 480-800В. Також даний інвертор витримує "перекоси по фазах". Цн особливо актуально для наших мереж, де струм не є ідеальним, як, наприклад, в Європі. Вбудований стабілізатор напруги в інверторі дозволяє йому вирівнювати напругу та безперебійно працювати, а не йти в режим захисту.
  • Ефективність. ККД даного пристрою становить 98,6%. В інверторі застосовуються новітні розробки технологічного відділу компанії Huawei, які збільшують функціонал, підвищують надійність да здешевлюють вартість пристрою для його технологічних переваг серед аналогічних товарів-конкурентів.
  • Покращена конвекція. У даному інверторі відсутні зовнішні вентилятори, що зачасту є причиною поломок та запилення пристрою. Конвекція (охолодження) пристрою здійснюється пасивно+всередині інвертора є вбудований вентилятор. Це забезпечує високий рівень пило-вологозахисту ІР65, що дозволяє розміщувати його як в будинку, так і на вулиці, під дахом або на металоконструкції, під сонячними панелями. Крім того, інвертор не є вимогливим в обслуговуванні. 
  • Інтелектуальність пристрою. Інвертор оснащений системою розумного моніторингу кожного стрінгу сонячних панелей та виявлення їх несправностей. Управління та підключення до системи моніторингу здійснюється за допомогою Bluetooth-логера та смартфона, зі встановленою в ньому програмою SUN2000.
  • Високий рівень безпеки. Всередині інвертора вбудовано DC-вимикач та ОПН по постійній та змінній напрузі + пристрій захисного відключення (ПЗВ). Інвертор працює зі струмом високої напруги, а тому надійна вбудована система захисту може у випадку аварійної ситуації врятувати як інвертор, так і людське життя.
  • Висока надійність. Одна з найважливіших особливостей даного пристрою. Надзвичайно низький відсоток поломок в процесі роботи, завдяки численним перевіркам пристрою на заводі, що є засвідчено найвищою відзнакою A+ німецького незалежного дослідницького центру Photon. Це дуже важливо в процесі експлуатації, адже поломка інвертора зупиняє генерацію всієї системи та не дозволяє отримувати прибутку від продажів надлишків електроенергії. 
  • Вартість пристрою. Попри високу якість та очевидне лідерство, ціна на інвертор є помірною та попадає в цінову категорію "нижче середнього рівня". При цьому, не варто забувати, що виробник пристрою - широковідомий, популярний бренд не тільки на ринку сонячної енергетики, а й інших пристроїв. 

Гарантійний термін для даного пристрою становитиме 10 років. 5 років офіційної гарантії від компанії Huawei підтверджує можливість повної заміни товару при поломці або некоректній роботі. Крім цього, компанія продавець надає 5 років гарантії сервісної підтримки після вичерпання основного гарантійного терміну. Тому користувач може бути впевненим в повній окупності своєї станції і надійності самого інвертора.

Фіксація інвертора на поверхні стіни чи металевої конструкції здійснюєтьсяз допомогою спеціального, універсального кронштейна. Він відрізняється особливою міцністю, має 16 монтажних отворів, які розміщені в групі по чотири на чотирьох групах отворів з кожного кута. Фотографія кронштейну і його габарити приведені на фотографії нижче.

До слова, виробник інвертора - загально відома китайська компанія Huawei з року в рік стабільно займає найвищі місця (топ-2) в світі за обсягами продажу даного виду товару. Це вкотре підтверджує високу якість пристроїв від даного виробника, адже якби товар був неякісним, його б не купували, погодьтесь.

Огляд додатку SUN2000:

 

Розширення напруги Huawei SUN2000-33KTL-A:

Генерація 33 кВт:

Оплата і доставка

Доставка:

Самовивіз:

– З наших складів у м. Львів та м. Київ

– З відділення "Нової Пошти"/"Делівері"

– З офісів партнерів (детальніше в контактах)

Кур'єрська доставка до дверей:

– Транспортними перевізниками "Нова Пошта"/"Делівері"

– Кур'єрськими автомобілями нашої компанії

Оплата:

– Готівковий розрахунок

– Відкладений платіж "Нова Пошта"

– Оплата по безготівці на рахунок ФОП/ПДВ

– Кредит від - "Укргазбанк", "Приватбанк", "Ощадбанк"

– Оплата частинами "Приватбанк"

– LiqPay

– Платіжна система MasterCard

– Платіжна система Visa

Гарантія:

Гарантія від виробника: 10 років

Технічна документація:

Завантажити PDF

Інструкції

Завантажити PDF

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!