Risen Energy
Рік заснування: 1986 Оф.сайт: http://www.risenenergy.com/en/ Виробництво: Китай, В’єтнам, Монголія Офіс в Україні: Відсутній

Risen Energy

Risen Energy Co., Ltd. – китайська компанія, що займається виробництвом, продажами та обслуговуванням сонячних модулів та входить до рейтингу tier 1. Раніше компанія була відома як Ninghai Risen Electric Co., Ltd., але у 2009 році змінила свою назву на Risen Energy Co., Ltd. Компанія заснована у 1986 році, штаб-квартира знаходиться у місті Нінбо, Китай.

Risen Energy має високотехнологічне виробництво, відділи, що займаються науково-дослідною та конструкторською роботою, а також власну лабораторію, що має сертифікацію CNAS. Щорічно компанія випускає 4,5 ГВт сонячних модулів, якість яких підтверджена міжнародними сертифікатами ISO9001, ISO14001 и ISO18001.

Станом на 2020 рік компанія виробляла сонячні модулі з ефективністю 21 %, що мали 12-річну гарантію. Також Risen Energy виробляла «розумні» сонячні панелі з використанням оптимізаторів постійного струму. Виробничі потужності компанії знаходяться у Китаї та В’єтнамі, крім того, у 2015 році компанія підписала договір з місцевою владою Монголії щодо будівництва заводу потужністю 1 ГВт, де щорічно вироблятимуться 200 МВт сонячних модулів. Також у 2018 році запрацює ще один завод з виробництва сонячних модулів у Китаї потужністю 5 ГВт.

Компанія має офіси у Китаї, Німеччині, Австралії, Республіці Бенін, Мексиці, Індії та Японії. У 2020 році компанія закріпилась в ТОП-10 найбільших виробників сонячних модулів у світі, згідно списку Tier1.

Офіційні дилери: Правильне електроживлення Дилери: Solar Family, Solar-Is (ФОП Зінченко Ігор), ТОВ "VOLTENERGY", Solarled LLC

Фото реалізовиних проектів в Україні

Показано з 1 з 15 з 34 (3 сторінок)