Сонячна панель LG NeOn 340 W

Очікувати 2-3 дні


Ціна:

6 250 грн.
$250

Технічна документація:

Завантажити PDF

Доставка:

Самовивіз:

– з нашого магазину

– з відділення "Нової Пошти"

– з відділення "Інтайм"

Кур'єр:

Ми доставимо цей товар кур'ером служби доставки на вашу адресу

 

Оплата:

– накладений платіж

– на карту Приватбанку

– безготівковий розрахунок

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Характеристики

Загальні характеристики

Потужність, Вт:
340
Кількість фотоелементів, шт:
60
Кількість струмознімних доріжок (bb), шт:
12
Напруга при макс. потужності, В:
34.5
Струм при макс. потужності, А:
9.86
Струм короткого замикання, А:
10.53
Напруга холостого ходу, В:
41.1
Запас потужності, %:
0...+3
Максимальна напруга у системі, В:
1000
ККД фотомодуля, %:
19.8
Температурний коефіцієнт потужності, %/℃:
-0.36
Температурний коефіцієнт напруги, %/℃:
-0.27
Температурний коефіцієнт струму, %/℃:
0.03
Робоча температура, °C:
-40...+90
Габарити, Д*Ш*Т, мм:
1686x1016x40
Тип фотомодуля:
монокристалічний (n-тип)
Модель:
NeOn 340 W
Країна-виробник:
Південна Корея
Виробник:
LG
Вага, кг:
17.1
Ступінь захисту фотомодуля:
IP68
Гарантійний термін, років:
25
Гарантія на 90% вихідної потужності, років:
24
Гарантія на 80% вихідної потужності, років:
більше 25

Опис

Корейська компанія LG – це всесвітньо відомий бренд, ім’я якого стало символом якості і надійності в світі електротехніки. Крім виготовлення телевізорів, смартфонів, побутових приладів і іншої електроапаратури, компанія також спеціалізується на виготовлені сонячних фотомодулів. Відразу варто звернути увагу на те, що показники продуктивності, надійності, якості роботи і збірки, робочі температурні показники є одними з найкращих на ринку. 

Безпосередньо фотомодуль LG NeON 340 W є представником високопродуктивної серії фотомодулів NeON. Дана серія є найбільш продаваною в компанії та отримала міжнародне визнання за впровадження технології LG Cello Technology, яка дозволяє поглинати більшу кількість сонячного світла внаслідок більшої кількості струмозємні доріжок кількістю в 12 штук. Крім цього, форма цих доріжок є заокруглена, тож степінь розсіювання сонячного проміння є меншим, ніж аналогічних доріжок прямокутної форми.


Однією з функціональних можливостей фотомодуля, яка проявляється в довгостроковій перспективі – це покращена робота фотомодуля в порівнянні з аналогами при різній степені деградації фотоелементів. Мікротріщини суттєво не впливають на виробіток сонячної панелі, адже заряди переміщатимуться і скеровуватимуться по цілих струмозємні доріжках. Заряд прямуватиме в тому напрямку, де доріжка залишається цілісною. Заряд, який потраплятиме на пошкоджену ділянку, блокуватиметься.

Стосовно основних електротехнічних характеристик. Номінальна потужність фотомодуля становить 340 Вт. MPP вольтаж та сила струму рівні значенню 34.5 В та 9.86 А. Напруга відкритого контуру рівна значенню в 41.1 В, а струм короткого замикання – в 10.53 А. Ефективність фотомодуля сягає 19.8 %. Пояснюється це високою якістю збірки і тим, що фотомодуль виготовлений з монокристалу. Температурні коефіцієнти потужності, напруги та сили струму становлять, відповідно, -0.36 %/Co , -0.27 %/Co та 0.03 %/Co. Дані значення визначають відсоткові втрати кожної з характеристик при нагріванні на 1 градус від 45 градусів (номінальне значення). 


Кількість комірок на фотомодулі – 60 шт. Довжина фотомодуля становить 1686 мм, ширина – 1016 мм, а товщина становить 40 мм. Вага складає незначні 17.1 кг. Загартоване скло (фронтальна частина), товщиною в 3.3 мм, здатне витримати падіння невеликого граду і максимальне механічне навантаження в 5400 Па. Зі зворотної сторони, панель може витримати навантаження в 4000 Па. Крім цього, фотомодуль працює при широкому температурному діапазоні навколишнього середовища – від -40 до 90 градусів. 

Основною особливістю фотомодуля є те, що степінь деградації і втрата потужності після 25 років експлуатації є на 9.5 % процентів нижчою, ніж в аналогів. В загальній перспективі , це дозволяє фотомодулю виробити більшу кількість електроенергії. При високих температурах, фотомодуль LG NeOn 340 W генерує на 4.1 % більшу кількість електроенергії, ніж сонячна панель P-типу.


Вибір фотомодуля – це ключовий елемент для створення високоефективної сонячної електростанції. Гарантія на товар складає 25 років.


Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!