Гібридний інвертор Fronius Symo Hybrid 5.0-3-S

Очікувати 2-3 дні


Ціна:

122040 грн
$ 3390

Основні

Виробник:
Fronius
Модель:
Symo Hybrid 5.0-3-S
Країна - виробник:
Австрія
Тип інвертора:
гібридний
Кількість фаз:
3
Кількість MPPT :
1
ККД, %:
97.9
Інтерфейс:
RS485/USB

Вхідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
5000
Максимальна потужність, Вт:
8000
Діапазон вхідної напруги, В:
150-1000
MPPT діапазон напруги, В:
150-800
Максимальна напруга, В:
1000
Вхідний струм, А:
16
Максимальний струм MPPT трекера, А:
16

Вихідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
5000
Максимальна потужність, Вт:
5000
Вихідний струм, А:
8.3
Вихідна напруга, В:
400/230, 380/220
Форма синусоїди:
правильна
Частота , Гц:
50/60

Загальні

Габаритні розміри, мм:
645x431x204
Вага інвертора, кг:
19.9
Гарантія, міс:
60
Робочий діапазон температури, °C:
-25...+60
Вологість, %:
0...100
Ступінь захисту:
IP65
Власне споживання, Вт:
1
Охолодження:
активне, вентиляторне

Режим роботи від АКБ

ККД, %:
91
Форма синусоїди:
правильна

Призначення гібридного інвертора Fronius Symo Hybrid 5.0-3-S – організація подачі в електричну мережу змінного струму, отриманого внаслідок перетворення постійного струму , згенерованого від сонячних панелей. Дозволяє скеровувати надлишкову електроенергію для накопичення в акумуляторні батареї або ж реалізації згідно умов «зеленого тариф» на зовнішню електролінію. Модель об'єднує функції контролеру заряду акумулятора, мережевого інвертора, гібридного інвертора (перетворення постійного струму від АКБ на змінний), регулятора та системи моніторингу в одному пристрої. Застосування технології MultiFlow дозволяє ефективно керувати потоками змінного та постійного струму, піднімаючи продуктивність схеми «інвертор-мережа» до 97,9%, «АКБ-мережа» до 90%.

Таким чином, накопичена акумуляторами енергія може бути використана при відключені від зовнішньої мережі. В разі, коли в локальній мережі споживання електроенергії менше, ніж загальний обсяг виробітку СЕС, надлишки можна реалізувати за програмою «зеленого тарифу». Крім того, використовуючи інвертор, користувач дістає змогу організувати систему безперебійного живлення електроенергією. 

Пристрій має номінальну потужність 5000 Вт. Максимальна потужність для даної моделі становить 8000Вт. Варто відзначити широкий діапазон напруги. Напруга може мати значення в діапазоні від 150 В до 1000 В. Вбудований цифровий МРР-трекер з діапазоном напруги в  320 В…800 В та ККД в 99,9% (завдяки застосуванню технології Dynamic Peak Manager), дозволяє визначати точку максимальної потужності окремого фотомодуля при певних умовах освітленості. Таким чином досягається підвищення продуктивності роботи сонячної батареї на 10-30%. 

Гібридний інвертор забезпечує подачу змінного струму в трифазного мережу напругою  230/400В або 220/380В з частотою 50/60Гц та максимальною силою струму 8,3А. 

Є вбудована функція обмеження подачі струму в електричну мережу, яка запобігає зворотному перетіканню струму, підвищуючи ефективність інвертора. Власне споживання пристрою в режимі нічної роботи не перевищує 1Вт.

Інвертор має кілька комунікаційних інтерфейсів, що дає користувачу здійснювати моніторинг роботи в зручному для себе вигляді. В інвертор вбудований рідкокристалічний екран та блок управління. Передбачений вбудований накопичувач даних. Обмін інформацією для моніторингу здійснюється через інтерфейси WLAN/Ethernet, вбудований веб-сервер та порт RS485.

Fronius Symo Hybrid 5.0-3-S обладнаний системами захисту від перевантаження, короткого замикання, перегріву та розряду акумулятора. Клас захисту пристрою відповідає стандарту ІР65, що для гібридного інвертора є чудовим стандартом. Інвертор має вбудований вимикач постійного струму. Система охолодження – активна за допомогою вентиляторів.

Топологія інвертора – безтрансформаторна. Може використовуватися як і всередині приміщень так і назовні. Діапазон допустимих температур навколишнього середовища знаходиться в межах -25С…+60С, вологості – до 100%. Дозволяє ефективно працювати навіть на висотах до 2000 м над рівнем моря. Має невелику вагу 19,9кг та компактні розміри 645х431х204мм.

Обладнання виготовлено австрійською компанією Fronius, яка має досвід розробки та виробництва електричних приладів з 1945-го року. Гарантійний термін складає 60 місяців.

Оплата і доставка

Доставка:

Самовивіз:

– З наших складів у м. Львів та м. Київ

– З відділення "Нової Пошти"/"Делівері"

– З офісів партнерів (детальніше в контактах)

Кур'єрська доставка до дверей:

– Транспортними перевізниками "Нова Пошта"/"Делівері"

– Кур'єрськими автомобілями нашої компанії

Оплата:

– Готівковий розрахунок

– Відкладений платіж "Нова Пошта"

– Оплата по безготівці на рахунок ФОП/ПДВ

– Кредит від - "Укргазбанк", "Приватбанк", "Ощадбанк"

– Оплата частинами "Приватбанк"

– LiqPay

– Платіжна система MasterCard

– Платіжна система Visa

Технічна документація:

Завантажити PDF

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!