Мережевий інвертор SolarEdge SE27.6K

Є в наявності


Ціна:

105000 грн
$ 3000

Основні

Виробник:
SolarEdge
Модель:
SE27.6K
Країна - виробник:
Ізраїль
Тип інвертора:
мережевий
Кількість фаз:
3
ККД, %:
98.3
Інтерфейс:
RS485, Ethernet, Zigbee (опція), Wi-Fi (опція), Built-in GSM (опція)

Вхідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
27600
Максимальна потужність, Вт:
37250
Діапазон вхідної напруги, В:
250-900
Максимальна напруга, В:
900
Вхідний струм, А:
40
Максимальний струм MPPT трекера, А:
40

Вихідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
27600
Максимальна потужність, Вт:
27600
Вихідний струм, А:
40
Вихідна напруга, В:
184-264.5
Форма синусоїди:
правильна
Частота , Гц:
50/60

Загальні

Габаритні розміри, мм:
540x315x260
Вага інвертора, кг:
45
Гарантія, міс:
120
Робочий діапазон температури, °C:
-20...+60
Вологість, %:
0...100
Ступінь захисту:
IP65
Власне споживання, Вт:
2.5
Охолодження:
інтелектуальне вентиляторне

Мережевий інвертор – це пристрій, основна функція якого перетворення постійного струму, згенерованого сонячними фотомодулями, в змінний струм. Змінний струм, в свою чергу, слугуватиме джерелом електроенергії для дому чи господарства, або ж при надлишковій кількості, реалізовуватиметься згідно умов зеленого тарифу.

Тому вибір якісного інвертора – ключовий фактор для ефективної роботи цілого комплексу сонячної електростанції. Критеріям надійності, якісної збірки і високим показником продуктивності в роботі, відповідає інвертор ізраїльського виробництва SolarEdge SE27.6K.

Мережевий інвертор SolarEdge SE27.6K призначений для роботи в трьохфазній мережі загальною потужністю в 27600 Вт. Максимальна вхідна потужність для пристрою рівна значенню в 37250 Вт. Номінальний показник напруги на DC контурі складає 750 В, а максимальне значення напруги – 900 В. Максимальне значення сили струму на вході – 40 А. 

Вихідні показники для пристрою: значення максимальної потужності складає 27.6 кВт, показники напруги в діапазоні від 184 В до 264.5 В, сила струму 40 А. 

Показники ефективності для даної моделі є одними з найкращих на ринку. Високе значення продуктивності роботи поясняться завдяки MPPT архітектурі та наявності додаткових оптимізаторів напруги для кожного з фотомодулів всієї станції. MPPT трекінг дозволяє відслідковувати точку максимальної ефективності на комплексі фотоелементів. 

Оптимізатори напруги відслідковують показники робочих параметрів сонячних панелей. Затінення суттєвим чином впливають на роботу комплексу сонячної електростанції. Чим більша площа затінення на панелі – тип нижчий показник виробітку сонячної панелі. При відслідковуванні продуктивних робочих областей сонячних панелях, у випадку часткового затінення, ціла панель працюватиме максимально ефективно. Оптимізатори доцільно ставити коли тінь в будь якому випадку падатиме на сонячні панелі. Спричиняти ж тінь можуть сусідні будівля, дерева, або навіть комин на даху. Використовуючи оптимізатори, вихідні параметри кожної панелі зчитуватимуться інвертором окремо і не здійснюють вплив на роботу загального комплексу. 

Пристрій охолоджується за допомогою вентиляторів з інтелектуальним режимом роботи (OptiCool). Такий режим охолодження дозволяє підлаштовуватися під робочу темпаратуру пристрою.

Комунікаційні інтерфейси пристрою RS485, Ethernet, Zigbee (опція), Wi-Fi (опція), Built-in GSM (опція) дозволяє моніторити роботу цілої станції, або ж виробіток кожної з панелей по окремості.

Пристрій відзначається гарантійним терміном в 10 років. В сукупності з терміном експлуатації біля 25 років, вибір пристрою є чудовим рішенням для створення високоякісної СЕС.

Оплата і доставка

Доставка:

Самовивіз:

– З наших складів у м. Львів та м. Київ

– З відділення "Нової Пошти"/"Делівері"

– З офісів партнерів (детальніше в контактах)

Кур'єрська доставка до дверей:

– Транспортними перевізниками "Нова Пошта"/"Делівері"

– Кур'єрськими автомобілями нашої компанії

Оплата:

– Готівковий розрахунок

– Відкладений платіж "Нова Пошта"

– Оплата по безготівці на рахунок ФОП/ПДВ

– Кредит від - "Укргазбанк", "Приватбанк", "Ощадбанк"

– Оплата частинами "Приватбанк"

– LiqPay

– Платіжна система MasterCard

– Платіжна система Visa

Технічна документація:

Завантажити PDF

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!