Мережевий інвертор SolarEdge SE15K

Передзамовлення


Ціна:

72 463 грн.
$2 750

Опт. вартість:

68 510 грн.
$2 600

Опт. від:

2 шт.

Технічна документація:

Завантажити PDF

Доставка:

Самовивіз:

– з нашого магазину

– з відділення "Нової Пошти"

– з відділення "Інтайм"

Кур'єр:

Ми доставимо цей товар кур'ером служби доставки на вашу адресу

 

Оплата:

– накладений платіж

– на карту Приватбанку

– безготівковий розрахунок

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Характеристики

Основні

Інтерфейс:
RS485, Ethernet, Zigbee (опція), Wi-Fi (опція), Built-in GSM (опція)
ККД, %:
98
Кількість фаз:
3
Тип інвертора:
мережевий
Країна - виробник:
Ізраїль
Виробник:
SolarEdge
Модель:
SE10K

Вхідні характеристики

Максимальний струм MPPT трекера, А:
22
Вхідний струм, А:
22
Максимальна напруга, В:
900
Діапазон вхідної напруги, В:
250-900
Максимальна потужність, Вт:
20250
Номінальна потужність, Вт:
15000

Вихідні характеристики

Вихідна напруга, В:
184-264.5
Форма синусоїди:
правильна
Вихідний струм, А:
23
Максимальна потужність, Вт:
15000
Номінальна потужність, Вт:
15000
Частота , Гц:
50/60

Загальні

Габаритні розміри, мм:
540x315x260
Вага інвертора, кг:
33.2
Гарантія, міс:
120
Робочий діапазон температури, °C:
-20...+60
Вологість, %:
0...100
Ступінь захисту:
IP65
Власне споживання, Вт:
2.5
Охолодження:
інтелектуальне вентиляторне

Опис

Ізраїльська компанія SolarEdge відома у всьому світі завдяки виготовленню високоякісного обладнання для сонячної енергетики. Всім характеристикам точності, надійності, ефективності в роботі відповідає трьохфазний мережевий інвертор SolarEdge SE15K. Виготовлена дана модель згідно сучасних інженерних стандартів. Модельний ряд інверторів від SolarEdge можна вважати одними з найкращими на ринку.

Розрахований для роботи в комплексі сонячної електростанції потужністю до 15 кВт. Максимальна вхідна потужність для інвертора – 20250 В. Максимальна вхідна напруга 900 В.. Номінальне значення напруги на DC контурі складає значення 750 В. Вхідна сила струму рівна значенню в 22 А.

Пристрій відзначається одним з найефективніших режимів роботи серед усіх інверторів. Це забезпечується завдяки архітектурі з MPPT трекерама і оптимізаторами напруги для кожної панелі. MPPT трекінг дозволяє відслідковувати точку максимальної ефективності на комплексі фотоелементів. Оптимізатор напруги дозволяє як найефективніше використовувати окремий фотомодуль.

Оптимізатор напруги – це пристрій для відслідковування оптимальних технічних параметрів панелі , і її автономного використання у системі фотомодулів. Це особливо ефективно у випадку часткового затінення фотомодулів у стрінгу. При ситуації підключення панелей без оптимізатора при можливому затіненні одної або кількох панелей у стрінгу, весь ряд сонячних фотоелементів працюватиме некоректно і знижуватиме загальну продуктивність. Використовуючи оптимізатори, вихідні параметри кожної панелі зчитуватимуться інвертором окремо і не здійснюють вплив на роботу загального комплексу. Доречно використовувати при великій кількості коминів н даху та дерев , як і можуть залишати тінь на панелях.


Діапазон вихідної напруги може коливатися в діапазоні від 184 до 264.5 В. Значення  максимального змінного струму – 23 А. ККД пристрою складає 98 %. Високий показник продуктивності в сукупності з інноваційними технологічними рішеннями дозволяє пристрою працювати впродовж усього терміну експлуатації.

Охолодження пристрою відбувається за допомогою вентиляторної, регульованої системи OptiCool. Такий принцип охолодження дозволяє вентилятору працювати інтенсивніше або скидати обороти враховуючи температуру пристрою. Безтрансформаторна топологія робить пристрій компактнішим та легшим. Крім цього, пристрій є більш надійним в процесі роботи. Стандарт захисту IP65 мінімізує вплив пилу і вологи на загальну роботу пристрою.

Внаслідок інноваційних технологічних рішень, програмні компоненти системи відзначаються простотою в роботі. Можливий моніторинг виробітку електроенергії як і цілою системою, так і окремим фотомодулей в\як в  режимі реального часу так і за певний період. За передачу даних відповідають наступні комунікаційні інтерфейси: RS485/RS232/WIFI (опція). Вбудований LCD дисплей дозволяє провести основні налаштування інвертора. 

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!