Мережевий інвертор SMA SUNNY HIGHPOWER CORE1

Є в наявності


Ціна:

259200 грн
$ 7200

Основні

Виробник:
SMA
Модель:
SUNNY TRIPOWER CORE1
Країна - виробник:
Німеччина
Тип інвертора:
мережевий
Кількість фаз:
3
Кількість MPPT :
6
ККД, %:
98.1
Інтерфейс:
Wi-Fi, Ethernet, ModBus

Вхідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
50000
Максимальна потужність, Вт:
75000
Діапазон вхідної напруги, В:
150-1000
MPPT діапазон напруги, В:
500-800
Максимальна напруга, В:
1000
Вхідний струм, А:
150
Максимальний струм MPPT трекера, А:
20

Вихідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
50000
Максимальна потужність, Вт:
50000
Вихідний струм, А:
72,5
Вихідна напруга, В:
220 В / 380 В; 230 В / 400 В; 240 В/415 В
Форма синусоїди:
правильна
Частота , Гц:
50/60

Загальні

Габаритні розміри, мм:
621 / 733 / 569
Вага інвертора, кг:
84
Гарантія, міс:
60
Робочий діапазон температури, °C:
-25...60
Вологість, %:
0...100
Ступінь захисту:
IP65
Власне споживання, Вт:
4.8
Охолодження:
активне, інтелектуальне

Мережевий інвертор SUNNY TRIPOWER CORE1 – це інноваційне, сучасне технологічне рішення від виробника зі світовим іменем, компанії SMA Solar Technology. При виробництві інверторів, даний виробник втілює лише останні інженерні рішення, як і на апаратному, так і на програмному рівну, що дозволяє розробленій продукції залишатися актуальною впродовж тривалого терміну. Даний інвертор відрізняється кількома технічними аспектами, які якісно відрізняють його від конкурентів.

До ключових переваг та функціональних чи системних особливостей можна віднести наступні:

  • Особлива архітектура. Цей інвертор відрізняється особливою будовою – його монтаж можна здійснювати буквально на землі, оскільки застосовується «стояча» конструкція, яка втілена у вигляді 4 «ніжок» високої міцності. Це значно спрощує процес монтажу, і як наслідок, супутні операційні витрати на експлуатацію та підтримку. Проектування системи на основі даних інверторів є простішим та більш бюджетним. Габарити пристрою є оптимальними - 621 мм /733 мм/569 мм. Вага становить 84 кг. CORE1 відповідає стандарту захисту оболонки IP65.
  • Раціональний захист. Пристрій оснащений надійною системою захисту. В захисну систему входить інтегрований роз’єднувач для постійного струму, а також включено пусковий елемент на боці входу, контроль ізоляції відносно землі, контроль мережі. Втілено захист від інверсії полярності за постійного струму. Інвертор швидко реагує на короткі замикання і є чутливим до усіх його видів. 


  • Ефективність та варіативність. Інвертор використовує 6 MPPT трекерів, тому спектр його застосувань є доволі широким. Ці незалежні одне від одного трекери використовуються для спостереження за точкою максимальної потужності і, відповідно, забезпечують отримання максимальної кількості енергії, в тому числі за умови затінення. Може використовуватися для об’єктів, де масиви фотомодулів розміщені на різних площинах. 12 прямих лінійних входів зменшують об’єм затрат на працю і витрат на матеріали. Пристрій однаково ефективно застосовуватиметься для різних цілей – як і в приватних СЕС, так і для комерційних чи промислових об’єктів.
  • Високі технічні характеристики. ККД пристрою становить 98.1 (97.8 % по CE), тому CORE1 з меншими втратами перетворюватиме постійний струм у змінний. При цьому, інвертор здатен до значних перевантажень, оскільки DC/AC відношення становить 150%. Тобто до одного інвертора можна підключити масив фотомодулів загальною потужністю до 75 кВт (максимальна потужність фотоелектричного генератора). При цьому, пристрій в найкоротші терміни здійснює підключення до мережі завдяки спеціальній конфігурації та способу його запуску. 
  • Інтелектуальна система охолодження. За охолодження пристрою відповідає система OptiCool, яка відрізняється надійністю та забезпечує максимально ефективну генерацію навіть при складних температурних умовах. 
  • Легке налаштування та система моніторингу. Зручне введення інвертора в експлуатацію і здійснення його базових налаштувань здійснюється з допомогою мобільного додатку Smart Inverter Screen, який відрізняється інтуїтивним інтерфейсом і легкістю в користуванні. В порівнянні з монітором, налаштування інвертора через смартфон є простішим і швидшим, оскільки вхід в систему і подальше налаштування інвертора здійснюється одразу після сканування QR коду, що розміщений на інверторі, з допомогою додатку. В пристрій інтегрований Wi-Fi модуль. Моніторинг роботі станції зідйснюється через веб-браузер з допомогою спеціальної системи SMA SMART CONNECTED. Два Ethernet порти з комунікаційним протоколом ModBus®TCP (включаючи SunSpec) забезпечують безперебійну комунікацію навіть у великомасштабних фотовольтаїчних системах.

Виробником надається гарантія терміном на 5 років, але є опція продовження гарантійного обслуговування до 20 років, що в черговий раз свідчить про високу якість і впевненість в продукті.

Оплата і доставка

Доставка:

Самовивіз:

– З наших складів у м. Львів та м. Київ

– З відділення "Нової Пошти"/"Делівері"

– З офісів партнерів (детальніше в контактах)

Кур'єрська доставка до дверей:

– Транспортними перевізниками "Нова Пошта"/"Делівері"

– Кур'єрськими автомобілями нашої компанії

Оплата:

– Готівковий розрахунок

– Відкладений платіж "Нова Пошта"

– Оплата по безготівці на рахунок ФОП/ПДВ

– Кредит від - "Укргазбанк", "Приватбанк", "Ощадбанк"

– Оплата частинами "Приватбанк"

– LiqPay

– Платіжна система MasterCard

– Платіжна система Visa

Інструкції

Завантажити PDF

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!