Мережевий інвертор SMA SUNNY HIGHPOWER PEAK1

Є в наявності


Ціна:

202 520 грн.
$8 300

Інструкції

Завантажити PDF

Доставка:

Самовивіз:

– з нашого магазину

– з відділення "Нової Пошти"

– з відділення "Інтайм"

Кур'єр:

Ми доставимо цей товар кур'ером служби доставки на вашу адресу

 

Оплата:

– накладений платіж

– на карту Приватбанку

– безготівковий розрахунок

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Характеристики

Основні

Виробник:
SMA
Модель:
SMA SUNNY HIGHPOWER PEAK1
Країна - виробник:
Німеччина
Тип інвертора:
мережевий
Кількість фаз:
3
Кількість MPPT :
1, використання спеціальних комбінаторів
ККД, %:
98.8 (98.2 CE)
Інтерфейс:
RS485, Ethernet порт (RJ45), Modbus RTU, Wi-Fi (через пристрій-менеджер )

Вхідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
75000
Максимальна потужність, Вт:
112500
Діапазон вхідної напруги, В:
565/680 - 1000
MPPT діапазон напруги, В:
570–800/685–800
Максимальна напруга, В:
1000
Вхідний струм, А:
140/210
Максимальний струм MPPT трекера, А:
140/210

Вихідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
75000
Максимальна потужність, Вт:
75000
Вихідний струм, А:
109
Вихідна напруга, В:
400–480
Форма синусоїди:
правильна
Частота , Гц:
60/54–65

Загальні

Габаритні розміри, мм:
570/740/306
Вага інвертора, кг:
77
Гарантія, міс:
60/240 (опція)
Робочий діапазон температури, °C:
–25...+60
Вологість, %:
0...100
Ступінь захисту:
IP65
Власне споживання, Вт:
3
Охолодження:
активне

Опис

Мережевий інвертор SUNNY HIGHPOWER PEAK1 – новітня, високоефективна розробко провідного світового виробника інверторів SMA Solar Technology. Дана компанія завоювала як і ринок, так і довіру користувачів внаслідок високої якості розроблених продуктів, які відповідають усім провідним міжнародним та європейським стандартам, таким як TUV SUD, CE та інші. Вибір даного інвертора – розумне рішення для будь яких проектів, як і масштабних промислових станцій, комерційних об’єктів, або ж домашніх СЕС. Пристрій відзначається високими робочими характеристиками, прийнятними габаритним, сучасним та універсальним програмним забезпеченням та простотою технічного обслуговування та експлуатації. 


До ключових переваг та функціональних чи системних особливостей можна віднести наступні:

  • Інтелектуальна структура. Централізована система встановлення забезпечується спеціальною інтелектуальною структурою, тому обслуговування промислових станцій максимально спрощується. В такому режимі можуть працювати до 42 інверторів (3.15 МВт), при цьому їх керування забезпечується єдиним диспетчером (inverter manager). Така архітектурна особливість інвертора дозволяє спростити планування структури високопотужних станцій. 
  • Компактність та обслуговування. Фактично, на ринку важко знайти інвертор з кращою комбінацією вага/потужність. Попри високу потужність, яка становить 75 кВт, вага становить всього 77кг. Тому монтування та обслуговування пристрою може здійснюватися мінімальною кількістю робочого персоналу. Габарити пристрою становлять 570 / 740 / 306 мм. Операційні витрати на обслуговування інвертора є мінімальними, оскільки його налаштування є простим, як і експлуатаційний процес.
  • Пристрій використовує лише 1 MPPT трекер, адже стрінги фотомодулі попередньо об'єднюються спеціальним DC комбінатором. Така архітектура пристрою є максимально ефективною і простою.
  • Відношення DC/AC потужностей. Максимальний показник відношення постійного струму до змінного – 150%. Тобто до одного інвертора можна підключити масив фотомодулів загальною потужністю до 112.5 кВт.
  • Провідне програмне забезпечення (менеджмент-система). У якості програмного інструменту для обслуговання та налаштування інвертора використовується інструмент LCS (local commissioning and service tool - інструмент введення в експлуатацію та обслуговування). Дана система дозволяє здійснити як і базове, попередня налаштування інвертора для початку обслуговування (вибір країни, де пристрій експлуатується, для автоматичного підбору параметрів мережі), та подальше використання в якості системи моніторингу. Комунікація з сервером відбувається через спеціальний пристрій-менеджер (SMA Inverter Manager), який здатен обслуговувати одразу 42 інвертори. Передача даних відбувається по різних стандартах передачі даних – RS485, Ethernet порт (RJ45), Modbus RTU. Дані від менеджмент-системи можуть передаватися на WI-Fi роутер, I/O пристрій (вводу/виводу) та по протоколу Modbus RTU (зв’язок з метеостанцією).
  • Виробником надається гарантія терміном на 5 років, але є опція продовження гарантійного обслуговування до 20 років.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Періодично відправляємо інформацію про нові товари, а також посилання на нові, інформативні статті в галузі «зеленої енергетики».