Мережевий інвертор Azzurro ZCS 30000TL

Є в наявності


Ціна:

121800 грн
$ 2900

Основні

Виробник:
Azzurro
Модель:
ZCS 30000TL
Країна - виробник:
Італія
Тип інвертора:
мережевий
Кількість фаз:
3
Кількість MPPT :
2
ККД, %:
98.7
Інтерфейс:
RS485/WiFi/SD

Вхідні характеристики сонячного поля

Номінальна потужність, Вт:
30000
Максимальна потужність, Вт:
33000
Діапазон вхідної напруги, В:
350-1000
MPPT діапазон напруги, В:
250-960
Максимальна напруга, В:
1000
Вхідний струм, А:
64
Максимальний струм MPPT трекера, А:
32/32

Вихідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
30000
Максимальна потужність, Вт:
30000
Вихідний струм, А:
43
Вихідна напруга, В:
310-480
Форма синусоїди:
правильна
Частота , Гц:
47-53/57-63

Загальні

Габаритні розміри, мм:
767*564*290.5
Вага інвертора, кг:
50
Гарантія, міс:
120
Робочий діапазон температури, °C:
-25..+60
Вологість, %:
0…95
Ступінь захисту:
IP65
Власне споживання, Вт:
1
Охолодження:
Пасивне (природна конвекція)

Інвертор, як і сонячні панелі, це ключовий елемент СЕС. Тому важливо підібрати надійну модель для створення якісної і ефективної сонячної електростанції. 

Італійська компанія Azzurrro виготовляє одні з найякісніших інверторів на ринку. Це ж стосується і моделі Azzurro ZCS 30000TL, яка демонструє ефективну роботу впродовж всього терміну експлуатації.

Інвертор Azzurro ZCS 30000TL призначений для роботи в трьохфазній мережі. Працює в комплексі сонячної електростанції з сумарним виробітком потужністю в 30 кВт.

Принцип роботи цього пристрою полягає в процесі перетворення вхідного постійного струму, переданого на інвертор з сонячних панелей, у змінний струм, який слугуватиме джерелом живлення для побутових електроприладів. В разі генерування надлишкової кількості електроенергії, вона передаватиметься на зовнішню електролінію і реалізовуватиметься згідно умов «зеленого тарифу».

Максимальна потужність пристрою на DC контурі складає 33000 Вт. Діапазон напруги на вході коливається в значеннях від 360 до 1000 В. Номінальне ж значення вхідної напруги складає 600 В.

Наявність двох MPPT трекерів (з чотирма входами сукуа) в архітектурі пристрою, дозволяє розподіляти роботу окремих комплексів поєднаних сонячних панелей на різних площинах. Така можливість підвищує загальну ефективність роботи цілої сонячної електростанції. Максимальна вхідна потужність для кожного з MPPT трекерів складає 15360 Вт, а діапазон вхідної напруги – від 480  до 800 В. Сумарне значення максимального вхідного струму становить 64 А (по 32 А для кожного з MPPT трекерів). 

На AC контурі, максимальна потужність складає 30 кВт, а номінальна напруга варіюється в значеннях від 230 до 480 В. Значення максимального вихідного струму – 43 А. 


Даний типі інвертора володіє великим набором якісних технічних  характеристик, до яких можна віднести:

Високий показник ККД пристрою становить 98,6%, і дозволяє інвертору максимально ефективно використовувати його технологічні ресурси і працювати впродовж довгих років, причому якісно і надійно.

Природній тип конвекції пристрою передбачає відсутність вентиляторів, що дозволяє уникнути зайвих поломок вбудованих вентиляторів.

Стандарт захисту IP65 дозволяє нівелювати вплив пилу і вологи на роботу пристрою. Безтрансформаторна топологія робить пристрій легшим. Корпус пристрою виконаний з високоякісного алюмінію і захищає від ультрафіолетового випромінювання. Варто відзначити, що пристрій надзвичайно тихий в роботі, і рівень шуму становить всього 30 dB. Тому при встановлені інвертора в домі, він не створюватиме зайвого дискомфорту для мешканців.

Всередині інвертора вбудовано DC-вимикач та нелінійний обмежувач напруги по AC і DC контурах. Оскільки інвертор працює зі струмом високої напруги, то він забезпечить максимальний степінь захисту від перепадів напруги на ліній. Таким чином термін роботи пристрою продовжується навіть при виникненні критичних ситуацій.

Інвертор надзвичайно простий в встановленні і використанні. Використовує набір найпопулярніших комунікативних інтерфейсів для спрощеного користування пристроєм і моніторингу його роботи. Wi-Fi модуль на внутрішній платформі ZCS використовується для стабільного, розумного і ефективного підключення. Вбудований 4 дюймовий LCD дисплей дозволяє моніторити роботу пристрою і здійснювати необхідні апаратні налаштування. SD карта дозволяє здіснювати оновлення програмної частини пристрою і діагностувати його роботу. Також використання SD карти дозволяє зберігати статистичні дані виробітки. Пристрій передбачає також комунікацію з зовнішньою мережею і оптимізацією процесу передачі електроенергії на зовнішню мережу. 


Варто відзначити, що гарантія терміном у 10 років – одна з найтриваліших на ринку. Це свідчить про те, що прилад був зібраний згідно усіх інженерних стандартів і вимог, при чому на якісному рівні. А заявлений термін експлуатації в 25 років – ознака того, що покупка даної модулі буде вигідною інвестицією в комплекс сонячної електростанції, яка себе окупить протягом 6 років.

Враховуючи всі функціональні можливості і якість італійської збірки, можна зробити висновок, що дана модель інвертора є однією з найкращих на ринку.

Оплата і доставка

Доставка:

Самовивіз:

– З наших складів у м. Львів та м. Київ

– З відділення "Нової Пошти"/"Делівері"

– З офісів партнерів (детальніше в контактах)

Кур'єрська доставка до дверей:

– Транспортними перевізниками "Нова Пошта"/"Делівері"

– Кур'єрськими автомобілями нашої компанії

Оплата:

– Готівковий розрахунок

– Відкладений платіж "Нова Пошта"

– Оплата по безготівці на рахунок ФОП/ПДВ

– Кредит від - "Укргазбанк", "Приватбанк", "Ощадбанк"

– Оплата частинами "Приватбанк"

– LiqPay

– Платіжна система MasterCard

– Платіжна система Visa

Технічна документація:

Завантажити PDF

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!