Контролер-нагрівач Nectar Sun

Є в наявності


Ціна:

16 130 грн.
$645

Опт. вартість:

15 900 грн.
$636

Опт. від:

7 шт.

Інструкції

Завантажити PDF

Доставка:

Самовивіз:

– з нашого магазину

– з відділення "Нової Пошти"

– з відділення "Інтайм"

Кур'єр:

Ми доставимо цей товар кур'ером служби доставки на вашу адресу

 

Оплата:

– накладений платіж

– на карту Приватбанку

– безготівковий розрахунок

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Характеристики

Основні атрибути

Вага, г:
1000
Габарити, мм:
150x150x83
Робоча температура, °C:
+5° C .. +30°C
Наявність USB:
Немає
Дисплей:
OLED
Захист від перенапруги:
Так
Максимальна потужність, Вт:
2400
Струм навантаження, А:
9
Модель:
NectarSun
Номінальна напруга, В:
24
Виробник:
NectarSun Inc., Литва
Клас захисту:
IP20

Опис

Часто представники нашої компанії стикаються з питанням «Чи можна підігрівати сонячними панелями воду?». Ми відповідаємо – так, якщо ви використовуєте спеціальний контролер NectarSan однойменного литовського виробника. Розробка велася командою висококваліфікованих спеціалістів, і отримала чисельні схвалення і фінансову підтримку від Європейського Союзу.

Основне призначення даного контролера – скерування енергії від фотомодулів до водообігрівача з метою його живлення. Може використовуватися як джерело обігріву води в жилих, приватних приміщень, або ж навіть невеликих офісних чи комерційних об’єктів. Контролер можна підключити до більшості із електронних бойлерів, які доступні для побутового користування. 

Пристрій володіє набором наступних функціональних характеристик, які визначають його ефективність:

  • Легке підключення. Пристрій підключається безпосередньо до бойлера, не порушуючи і не змінюючи існуючу електричну проводку. Крім цього, в такій системі не використовуються труби, клапани, насоси чи інше допоміжне обладнання.
  • Ефективність. Контролер оснащений MPPT трекером, тому виробіток панелей завжди буде максимальним, а нагрів води – стабільним і якісним. 
  • Система захисту. NectarSan контролює температуру бойлера, і к наслідок, запобігає замерзанню чи перегріванню системи. Крім цього, має вбудований модуль для захисту від перенапруги на виході фотовольтаїчних модулів. 
  • Економічність та легкість в користування. В якості засобу моніторингу даних по роботі системи використовується мобільний додаток. Основні його функції є простими – контроль поточної температури бойлеру, відображення затраченої енергії на підігрів бойлера як і від панелей, так і від мережі. Додаток підсумовує загальну економію електроенергію. Тому з легкістю можна підрахувати заощаджені кошти. Приблизна окупність пристрою – 3 роки. 


Рекомендації по експлуатації пристрою

Оптимальний режим роботи потребує використання від 4 до 12 фотомодулів, сумарною потужністю до 2.4 кВт. Енергія, яка генерується панелями, зберігається в нагрівачі, і при потребі використовується. При підключені контролера до панелей, варто дотримуватися наступних параметрів. Фотомодулі слід підключати послідовно, максимальна пікова потужність не повинна перевищувати 10 А. Крім цього, при підключені потрібно вимкнути бойлер. 

Гарантія на NectarSan становить 3 роки. З врахуванням того, що гарантія на фотомодулі становить від 25 років, можна зробити висновок, що інвестиція у таку систему – розумне та економічно виправдане рішення.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Раз на тиждень ми відправляємо інформацію про нові товари та інформативні статті.