Контролер нагріву води від сонячних батарей Nectar Sun

Немає в наявності


Ціна:

25200 грн
$ 700

Основні атрибути

Виробник:
NectarSun Inc., Литва
Модель:
NectarSun
Номінальна напруга, В:
24
Струм навантаження, А:
9
Максимальна потужність, Вт:
2400
Захист від перенапруги:
Так
Дисплей:
OLED
Наявність USB:
Немає
Робоча температура, °C:
+5° C .. +30°C
Габарити, мм:
150x150x83
Вага, г:
1000
Клас захисту:
IP20

Часто представники нашої компанії стикаються з питанням «Чи можна підігрівати сонячними панелями воду?». Ми відповідаємо – так, якщо ви використовуєте спеціальний контролер NectarSan однойменного литовського виробника. Розробка велася командою висококваліфікованих спеціалістів, і отримала чисельні схвалення і фінансову підтримку від Європейського Союзу.

Основне призначення даного контролера – скерування енергії від фотомодулів до водообігрівача з метою його живлення. Може використовуватися як джерело обігріву води в жилих, приватних приміщень, або ж навіть невеликих офісних чи комерційних об’єктів. Контролер можна підключити до більшості із електронних бойлерів, які доступні для побутового користування. 

Пристрій володіє набором наступних функціональних характеристик, які визначають його ефективність:

  • Легке підключення. Пристрій підключається безпосередньо до бойлера, не порушуючи і не змінюючи існуючу електричну проводку. Крім цього, в такій системі не використовуються труби, клапани, насоси чи інше допоміжне обладнання.
  • Ефективність. Контролер оснащений MPPT трекером, тому виробіток панелей завжди буде максимальним, а нагрів води – стабільним і якісним. 
  • Система захисту. NectarSan контролює температуру бойлера, і к наслідок, запобігає замерзанню чи перегріванню системи. Крім цього, має вбудований модуль для захисту від перенапруги на виході фотовольтаїчних модулів. 
  • Економічність та легкість в користування. В якості засобу моніторингу даних по роботі системи використовується мобільний додаток. Основні його функції є простими – контроль поточної температури бойлеру, відображення затраченої енергії на підігрів бойлера як і від панелей, так і від мережі. Додаток підсумовує загальну економію електроенергію. Тому з легкістю можна підрахувати заощаджені кошти. Приблизна окупність пристрою – 3 роки. 

Рекомендації по експлуатації пристрою

Оптимальний режим роботи потребує використання від 4 до 12 фотомодулів, сумарною потужністю до 2.4 кВт. Енергія, яка генерується панелями, зберігається в нагрівачі, і при потребі використовується. При підключені контролера до панелей, варто дотримуватися наступних параметрів. Фотомодулі слід підключати послідовно, максимальна пікова потужність не повинна перевищувати 10 А. Крім цього, при підключені потрібно вимкнути бойлер. 

Гарантія на NectarSan становить 3 роки. З врахуванням того, що гарантія на фотомодулі становить від 25 років, можна зробити висновок, що інвестиція у таку систему – розумне та економічно виправдане рішення.

Коротке відео по встановленю і роботі:

Оплата і доставка

Доставка:

Самовивіз:

– З наших складів у м. Львів та м. Київ

– З відділення "Нової Пошти"/"Делівері"

– З офісів партнерів (детальніше в контактах)

Кур'єрська доставка до дверей:

– Транспортними перевізниками "Нова Пошта"/"Делівері"

– Кур'єрськими автомобілями нашої компанії

Оплата:

– Готівковий розрахунок

– Відкладений платіж "Нова Пошта"

– Оплата по безготівці на рахунок ФОП/ПДВ

– Кредит від - "Укргазбанк", "Приватбанк", "Ощадбанк"

– Оплата частинами "Приватбанк"

– LiqPay

– Платіжна система MasterCard

– Платіжна система Visa

Інструкції

Завантажити PDF

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!