Мережевий інвертор Huawei SUN2000-10KTL-M1

Передзамовлення


Інструкції

Завантажити PDF

Доставка:

Самовивіз:

– з нашого магазину

– з відділення "Нової Пошти"

– з відділення "Інтайм"

Кур'єр:

Ми доставимо цей товар кур'ером служби доставки на вашу адресу

 

Оплата:

– накладений платіж

– на карту Приватбанку

– безготівковий розрахунок

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Характеристики

Основні

Інтерфейс:
RS485/WLAN (смарт донгл WLAN)/4G/4G/2G через смарт донгл
ККД, %:
98.6
Кількість MPPT :
2
Кількість фаз:
3
Тип інвертора:
мережевий
Країна - виробник:
Китай
Модель:
SUN2000-10KTL-M1
Виробник:
Huawei

Вхідні характеристики

Максимальний струм MPPT трекера, А:
11
Вхідний струм, А:
11/11
Максимальна напруга, В:
1100
MPPT діапазон напруги, В:
470-850
Діапазон вхідної напруги, В:
200-1100
Максимальна потужність, Вт:
14880
Номінальна потужність, Вт:
10000

Вихідні характеристики

Частота , Гц:
50/60
Форма синусоїди:
правильна
Вихідна напруга, В:
380-850
Вихідний струм, А:
16.9
Номінальна потужність, Вт:
10000
Максимальна потужність, Вт:
11000

Загальні

Вага інвертора, кг:
17
Габаритні розміри, мм:
525x470x166
Гарантія, міс:
60
Робочий діапазон температури, °C:
-25...+60
Вологість, %:
0...100
Ступінь захисту:
IP65
Власне споживання, Вт:
1
Охолодження:
природна конвекція

Опис

Трьохфазний інвертор Huawei SUN2000-10KTL-M1 це сучасне рішення для створення якісної мережевої сонячної електростанції. Виробляється компанією Huawei, яка є одним з китайських та світових лідерів у виготовлені електроапаратури –від мобільних телефонів і до інверторів. Компанія завоювала місце на ринку і зараз входить в п’ятірку найбільш продаваних виробників інверторів для сонячних електростанцій. 

Належить до серії M1. Інвертори даної серії відзначаються високими показниками ККД, сучасною системою керування і моніторингу, надійністю збірки та просунутою розімною системою захисту.

Призначається для роботи в трьохфазній мережі. Номінальна потужність даної моделі становить 1000 Вт, та попри це, інвертор може витримувати перевантаження, адже до інвертора можна підключати фотомодулі загальною потужністю до 14800 Вт.  Діапазон вхідної (DC контур) напруги може коливатися від 200 (стартова напругпа) до 1100 (максимальна) В. Оснащений двома MPPT трекерами, які працюють незалежно і паралельно один від одного. Забезпечують покращену продуктивність роботи станції. Основна функція трекерів – підключення фотомодулів, які розміщуються на різних площинах або ж з різним кутом нахилу. MPPT діапазон – від 470 до 850 В. Номінальна напруга інвертора на DC контурі становить 600 В. Максимальна сила струму на MPPT трекер становить 11 А. Значення сили струму короткого замикання рівне 15 А. 

На AC контурі показник номінальної напруги становить 10 кВт. Але максимальне значення виробітку може становити  11000 Вт. Номінальні значення напруги на AC контурі- 220 В/380 В, 230 В/400 В.  Номінальна частота – 50/60


Модель інвертора володіє низкою переваг в порівнянні зі стандартними галузевими інверторами. До основних переваг віднесемо:

Високоефективний.  Високий показний показник ККД дозволяє інвертору з більшою ефективністю перетворювати постійний струм у змінний, що позначається на більшій степені виробітки станції впродовж всього терміну експлуатації. В довгостроковій перспективі (більше 20 років) окремий інвертор виробить на 900-1000 кВт більше енергії, ніж стандартний галузевий.

Робота з акумуляторами. Інвертор матиме вбудований інтерфейс для полегшеної роботи з акумуляторами, що дозволить йому працювати як гібридний. Дане рішення буде введено в 2020 році. 

Робота з оптимізаторами. Для кращої ефективності роботи панелі, яка потрапила в зону затінення, рекомендується доставити додатковий оптимізатор, який значно покращить роботу. 

Виявлення недоліків в роботі фотомодулів. Покращена система контролю за сонячними панелями для виявлення тих панелей, які найбільше деградували за певний період експлуатації. Крім цього, інвертор може виявляти інші несправності в роботі фотомодуля, як от пошкоджені діоди.

Тихий. Пристрій відзначається тихою роботою, тому його можна що не надто властиво електротехніці такого типу. Рівень шуму становить всього 29 дБ. 

Компактність. Розміри мережевого інвертора складають 525 x 470 x 166 мм. Варто відзначити легкість інвертора – вага становить всього 17 кг. Тому монтування пристрою може здійснити одна людина. Габарити пристрою складають 525 x 470 x 166 мм. Крім цього, дизайн пристрою відповідає сучасним стандартам.

Зовнішній захист від пилу і води. Інвертор відповідає стандарту захисту IP65, тож попадання пилу всередину пристрою фактично неможливе. Крім цього, інвертор витримує водяні струмені значної сили. 

Інтелектуальна система захисту. Інвертор надійно захищений від дугових пробоїв провідників завдяки вбудованому пристрою захисту при дуговому пробої, який здатен самостійно виявляти пошкоджені ділянки проводу. Швидке вимкнення (2 сек.) дозволяє запобігти виявлені пожежі. 

PID модуль. Вбудований PID модуль для зменшення деградації панелі і більшого виробітку окремого фотомодуля. Зменшує витрати вихідної потужності на 1.59 % через 6 місяців використання.

Система моніторингу та налаштування. Компанією Huawei було розроблено сучасний мобільний додаток для віддаленого моніторингу роботи станцією. При використанні оптимізаторів, користувач має можливість переглядати інформацію в режимі real-time про роботу кожного фотомодуля. Базові налаштування для роботи інвертора можна здійснити безпосередньо з додатку. Дані про роботу станції відправляються безпосередньо на сервер з використанням 4G/3G/2G донглів. Тому для передачі даних наявність маршрутизатора не є обов’язковою.

Покупка інвертора SUN2000-8KTL-M1 – чудове рішення для покупця й тим, що виробник надає гарантію на 5 років.


Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!