Смарт-метер Huawei DTSU666-H

Є в наявності


Ціна:

8 120.0 грн.
$290.0

Опт. вартість:

7 840.0 грн.
$280.0

Опт. від:

10 шт.

Гарантія:

Гарантія від виробника: 60 місяців

Технічна документація:

Завантажити PDF

Доставка:

Самовивіз:

– з нашого магазину

– з відділення "Нової Пошти"

– з відділення "Інтайм"

Кур'єр:

Ми доставимо цей товар кур'ером служби доставки на вашу адресу

 

Оплата:

– накладений платіж

– на карту Приватбанку

– безготівковий розрахунок

Коментарі та відгуки:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Характеристики

Загальні параметри

Інтерфейси зв'язку:
RS485
Інсталяція:
DIN35 рейка
Індикатор:
LED табло
Вага, г:
1.5
Габарити:
100 x 72 x 65.5

Середовище роботи

Діапазон робочої температури:
-25 C...60 C
Вологість:
5 %...95 %

Опис

Будь який смарт-метер є важливим компонентом мережевої сонячної електростанція, адже виконує у ньому роль лічильника. Але особливо актуальним даний пристрій є для СЕС, пряме призначення якої є власне споживання. Широкою популярністю на ринку користується розумний лічильник DTSU666-H 250A/50mA. Пояснюється це високою якістю продукту і його функціональним діапазоном.

Даний датчик використовує широкомасштабну інтегральну схему з цифровою технологією вибірки яка була розроблена для моніторингу виробленої потужності, спожитої реактивної та активної потужностей, відслідковування в режимі реального часу таких параметрів як трифазна напруга, трифазний струм, позитивна та зворотна енергія і т.д.

Пристрій працює в трьохфазній мережі. Діапазон вхідної напруги (фазова) – від 176 В до 288 В. Мережевий діапазон напруги – від 304 В до 499 В. Значення вхідного струму – до 250 А.  Точність вимірювань: напруги – ±0.5 %, струму – ±1 %, ±0.01 Гц.

DTSU666-H може працювати в двох режимах:

  1. В комплексі сонячної електростанції під комерційне використання (власне споживання). Пристрій здатен обмежувати генерацію активних точок у відповідності з потребами власного споживання. Відбувається це так: розумний лічильник отримує інформацію про потужність підключеної точки і відповідно до цього регулює потужність інвертора. В режимі реального часу передача даних від лічильника до інвертора здійснюється за допомогою стандарту RS-485. Таким чином, надлишкова електроенергія не потраплятиме в мережу.
  2. В звичайні домашній мережі. Інколи мережа вимагає обмеження активної потужності в окремій точці. Лічильник збирає інформацію про потужність точки, і відповідно здійснює управління вихідною потужністю інвертора. Доцільно використовувати такий лічильник при підключені до домашньої мережі системи акумуляторів для збільшення власної потужності мережі.

Монтаж DTSU666-H є надзвичайно простим. Кріплення здійснюється на DIN35 рейку і є надзвичайно простим. Вага пристрою – 1.5 кг, габарити – 100 на 72 на 65.5 мм. Підходить як і для внутрішньої, так і зовнішньої експлуатації (-25 Co до +60 Co).

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Періодично відправляємо інформацію про нові товари, а також посилання на нові, інформативні статті в галузі «зеленої енергетики».