Закон прийнято! Монтування станцій на землі відновлено

Закон прийнято! Монтування станцій на землі відновлено

Увага. Чудова новина для тих, хто сумнівався у доцільності монтування сонячних електростанцій на наземних металоконструкціях. Раді повідомити Вас усіх про те, що Верховною радою України було прийнято закон 10357. Коротко, законом дозволяється встановлювати сонячні фотомодулі, і як наслідок, електростанції на наземних металоконструкціях загальною потужністю до 30 кВт. Фактично, даний закон відміняє попередній 8449-д, прийнятий рішенням Верховної Ради 25 квітня, та підписаний президентом 18 травня. Повна назва законопроекту "Проект Закону про внесення змін до статті 9-1 Закону України "Про альтернативні джерела енергії" щодо врегулювання питання генерації електричної енергії приватними домогосподарствами". 


Зелений тариф залишається актуальним до 2030 року. Ціна тарифу залишається незмінною до 2020 року. Тому поспішайте встановлювати сонячні електростанції вже сьогодні, адже така висока ціна зеленого тарифу залишається актуальною ще півроку!

 11.07.2019
 (42 просмотров)

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Помилка в тексті

Дякую!
Ваш коментар вiдправлено!

Періодично відправляємо інформацію про нові товари, а також посилання на нові, інформативні статті в галузі «зеленої енергетики».