Теплові насоси вода-вода

Тепловий насос вода-вода – це гарний альтернативний варіант для опалення будинку без застосування дорогих енергоносіїв. Відбираючи теплову енергію у води, він перекачує її в будинок, та обігріває його.

Купити теплові насоси типу вода-вода доречно у компанії, яка вже багато років займається альтернативним тепловим обладнанням та має досвід вибору та встановлення цих систем. Ціни в компанії «Сонячна енергія» та умови, за якими можна купити теплові насоси для опалення будинку сподобаються кожному покупцеві.

Як це працює

Назву «вода-вода» цей насос має тому, що використовує для своєї роботи підземні ґрунтові води, що протягом року мають однакову температуру, щоб нагрівати рідкий теплоносій. Сам принцип роботи пристрою схожий на принцип дії звичайного холодильника, але навпаки. Застосовується в обох випадках один холодоагент – фреон, але в холодильниках він охолоджується внаслідок випаровування, а в тепловому насосі розігрівається шляхом стискання. При цьому виділяється велика кількість тепла, що розігріває воду, яка потім поступає в опалювальні батареї будинку. 

Схема теплового насосу вода-вода

Розрахунок необхідної потужності

Перш ніж купити тепловий насос для опалення будинку типу вода-вода, треба урахувати такі моменти:

  • Твердість води. Треба обов’язково зробити аналіз води свердловини або водоймища, щоб виявити вміст хімічних елементів. Для води з підвищеним рівнем твердості використовують моделі з посиленим захистом від корозії, щоб запобігти передчасному виходу з ладу.
  • Режим роботи. Ураховуючи, хочете ви купити тепловий насос, щоб доповнити ним систему опалення, чи використовувати як єдине джерело тепла, підбирається тип функціонування приладу. Це може бути або більш потужний моновалентний, або слабкіший бівалентний тип.
  • Потужність. Від потужності насосу буде залежати продуктивність системи. Візьміть до уваги, що на обігрів 10 метрів квадратних житлової площі потребується 0,7 КВт теплової енергії, а гаряче водозабезпечення додається на запас ще 20%.

 Насос типу вода-вода фото

Якщо ви плануєте використовувати відкрите водоймище, то воно має бути не далі, ніж за 100 метрів від приміщення, де розташовується насос, та мати глибину не менше 3 метрів. При відсутності такого водоймища необхідне буріння свердловини, щоб застосувати підземні води.

Через те, що вибір та встановлення насосів типу вода-вода – це дуже відповідальна справа, тому краще скористатися послугами фахівців. Провідні інженери компанії «Сонячна енергія» залюбки зроблять вам таку послугу – проконсультують та пояснять, в чім переваги різних моделей теплових насосів типу вода-вода, чому на них така ціна, та яку модель буде вигідно вам купити.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!