Теплові насоси земля-вода

Теплові насоси були винайдені з метою допомогти людям скоротити витрати на опалення будинків. Працюючі від енергії природи – сонця, землі та ґрунтової води, без палива, вони набирають все більшого попиту. Насоси типу земля-вода – одні з найбільш використовуваних, які доречно купити для застосування по всій території України.

Компанія «Сонячна енергія», що знаходиться у Львові, має великий досвід щодо використання природних ресурсів на користь людям. У нас ви можете купити найкращі моделі сучасних теплових насосів, у тому числі й типу земля-вода, ціна на які вас приємно здивує.

Особливості та принцип роботи

Тепловий насос типу земля-вода дозволяє використовувати безкоштовну енергію збереженого ґрунтом нижче точки замерзання тепла, та передає її воді, яка своєю чергою обігріває приміщення.

Джерело теплової енергії землі невичерпне, бо протягом року земля збирає тепло сонячних променів, що доповнюється теплом, що надходить з надр. Для різних кліматичних зон точка замерзання залягає на різній глибині, але нижче неї температура ґрунту завжди стабільна, попри пору року. Цього тепла достатньо, щоб розігріти теплоносій, який потім перетворює цю енергію для розігріву води, яка застосовується для опалення приміщень.

Принцип роботи насосу земля-вода

Види колекторів ґрунтових теплових насосів земля-вода

Колектори насосів типу земля-вода бувають 2 типів:

  • Горизонтальні. Під шаром землі на глибині приблизно 80-100см викладається петлями, зиґзаґами або змійкою шланг, заповнений антифризом. Довжина колектору залежить від потужності вибраного насосу. Його переваги – легке установлення, але він займає доволі велику площу, яку на поверхні можна використати лише як газон. Найбільш ефективний ґрунт із великою кількістю вологи.
  • Вертикальні. Колектор опускається в свердловину глибиною від 40 до 150м. Якщо ґрунт дуже твердий, можна використовувати кілька свердловин меншої глибини. Для такого типу місця треба набагато менше, а сам він більш продуктивний, бо на глибині температура вища. Але й ціна вийде дорожче, коштом биття свердловини та складності встановлення.

 Насос земля-вода

Проєктування та розрахунки перед встановленням насосу земля-вода та саме встановлення доволі складне. Тому краще в цьому питанні довіритися спеціалістам, а не експериментувати самотужки. Адже від правильного встановлення та підключення буде залежати робота системи, ціна на яку доволі висока.

У нас ви можете не лише купити обладнання, але й отримати допомогу кваліфікованих фахівців щодо розрахунків та монтажу та гарантію на подальше обслуговування.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!