Теплові насоси повітря-вода

Сучасні технології дозволяють застосовувати для опалення будинку теплові насоси, що працюють на природних ресурсах. Один з варіантів такого альтернативного опалювання – тепловий насос для будинку типу повітря-вода, що бере теплову енергію для обігріву з атмосферного повітря, та використовує її для розігріву води.

Компанія «Сонячна енергія», що знаходиться у Львові, попіклувалася про те, щоб мешканці України могли купити необхідну модель теплового насоса, ціна та якість яких вас задовольнять.

Різновиди та особливості використання

Існує 2 види теплових насосів для опалювання повітря-вода:

  • Низькотемпературні. Нагрівають воду до 60°C. Їх доречно використовувати для встановлення в будинку теплої підлоги, стін та теплових вентиляторів.
  • Високотемпературні. Розігрівають воду до 80°C. Більш ефективні для опалювання, але ціна на них вища. Це зумовлено складнішою системою, до якої входять додатковий компресор та внутрішній теплообмінник.

Особливість застосування теплових насосів повітря-вода в тому, що їх ефективність залежить від пори року та температури повітря. Система діє до зовнішньої температури -20-25°C, але оптимальна температура повітря для її дії від +5°C до -15°C. При зниженні температури може знадобитись додаткове джерело тепла.

Тому, вибираючи, якої потужності тепловий насос купити для опалення будинку, слід ураховувати температурний режим вашого регіону.

Тепловий носос повітря-вода фото

Переваги та недоліки у порівнянні з іншими моделями

Незважаючи на схожий принцип дії, теплові насоси для опалювання будинку типу повітря-вода відчутно відрізняються від теплових насосів вода-вода, земля-вода та інших енергетичних установок.

До їх переваг відносяться:

  • Ціна. Купити та встановити таку систему опалювання будинку коштує значно дешевше. Наприклад, порівняно з геліосистемою, ціна на тепловий насос типу повітря-вода буде в 2-3 рази дешевше.
  • Просте встановлення. При монтажу системи не потребується установлювати контури, проводити земельні роботи. Це робить ціну на встановлення нижче у 3-4 рази, та значно прискорює швидкість монтажу та запуску.
  • Джерело енергії. Доступ до повітря необмежений, воно буде завжди, на відміну від ґрунтових вод, які можуть відступити глибше.

До недоліків можна віднести перемикання режимів функціонування при зниженні температури повітря та потреба в стабільному джерелі електроенергії.

Купити потрібну вам модель теплового насосу типу повітря-вода для опалювання будинку за кращою ціною ви завжди можете в компанії «Сонячна енергія» у Львові. Доставка по території України здійснюється безкоштовно.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!