Теплові насоси

Насоси для опалення

Багатьом власникам будинків знайома така проблема – при оптимальній роботі й достатній потужності котла опалення, тепло погано доходить до дальніх кімнат. Щоб забезпечити рівномірний розподіл тепла по кімнатах будинку або у випадку потреби додаткового і навіть основного джерела опалення, необхідно купити тепловий насос для системи опалення.

Циркуляційні та геотермальні насоси за гарними цінами від кращих виробників ви можете купити у Львові в компанії «Сонячна енергія», або скористуватися нашим інтернет-магазином, і замовити їх онлайн з безкоштовною доставкою зі Львова по всій Україні.

Як працюють циркуляційні теплові насоси

Електродвигун циркуляційного насоса примушує теплоносій активніше рухатися по системі обігріву, тим самим забезпечуючи доступ тепла до віддалених кімнат.

Циркуляційні теплові насоси бувають двох типів, «сухі» та «мокрі».

  • «Мокрого» типу. Ротор занурений у воду, а статор, що знаходиться під напругою, відділений від нього герметичним стаканом. У такого типу низький рівень шуму, та вони не потребують складного обслуговування. Але мають нижчу продуктивність на відміну від другого типу.
  • «Сухого» типу. При такій конструкції ротор ізольований від теплоносія. Такі насоси більш потужні, але потребують спеціального звукоізольованого приміщення, і ціна на них вища.

 Вити теплових нососів

Проте не завжди більш потужний означає кращий. Щоб підібрати, який циркуляційний насос треба купити саме для вашої системи опалення, треба ураховувати продуктивність та напір кожної моделі. Проконсультуйтеся у наших фахівців - можливо, вам може підійти не дуже потужна модель за невеликою ціною.

Геотермальний тепловий насос

Геотермальні теплові насоси – доволі розповсюджений у Європі енергоощадний спосіб опалення. Вони дозволяють використовувати ресурси природи, не застосовуючи паливо, ціна на яке підвищується з кожним роком.

Тепловий насос фото

Геотермальний тепловий насос для опалення складається з таких елементів:

  • Зовнішній контур, що занурений у землю або незамерзаюче взимку водоймище, та збирає теплову енергію.
  • Контур з холодоагентом, що приймає зібране тепло.
  • Контур опалення, де вода, нагріта від конденсації холодоагенту, циркулює по трубам та опалює будинок.

Незважаючи на те, що ціна на таке обладнання доволі висока, затрати виправдовуються впродовж кількох років.

Також встановлення геотермальних насосів дають власникам будинків такі переваги:

  • Ефективність. Приміщення прогріваються дуже швидко.
  • Екологічність. Немає шкоди для вашого здоров’я та довколишнього середовища.
  • Надійність. Система розрахована на безперебійну працю протягом до 30 років, не потребуючи капітальних ремонтів.

Ціна може різнитися відповідно до матеріалу виготовлення, конструкції, та рівня автоматизації.

Звернувшись до компанії «Сонячна енергія» у Львові, ви можете розраховувати, що вам допоможуть з вибором теплового насоса для опалення, з кращими показниками ціна-якість.

Залишилися питання?

Залиште контактні дані і ми відповімо на всі Ваші запитання!